Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - budda - 10-09-2013 20:55

... sorki kliknęlo mi się... a jeżeli chcesz się sądzić z taka firmą to musisz mieć dużo czasu i szmalu bo np. Cypr nie jest blisko a warunki umowy są tak napisane, że jesteś na z góry przegranej pozycji.
Tak wiec kolego Verb22 pełen szacunek dla Ciebie i podziękowania, że ostrzegasz wielu naiwnych, początkujących graczy!!!
Lepiej kupić kobiecie/dziewczynie jakieś dobre perfumy za parę stówek niz inwestować w opcje binarne.
a moze ktoś z Was zna taką dobrą i solidną firmę z opcjami binarnymi co ma dobrą umowę, dogodne warunki zarobku i oprogramowanie się nie zawiesza i nie ma żadnych kombinacji??? ;-)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - budda - 10-09-2013 20:59

Sorki to wyżej to dalsza cześć tego poniżej... ;-)

Witam kolegów po fachu. ;-)))
Nie często tu zaglądam, ale jak już zajrzę to skrobnę co nieco.
Jak najbardziej zgadzam się z kolegą Verb22- wszystkie te firmy od opcji binarnych to firmy złodziejskie, które wyciągają pieniążki po przez swoje kombinacje. Dokładnie rzecz biorąc to kombinacje są:
-1: zapisane w ogólnych warunkach, które trzeba czytać przed wejściem na platformę- i tu informacja dla kolegi kleomenes- jeżeli nie wziąłeś jeszcze bonusa w topoption to go nie bierz bo od razu będziesz uziemiony ;-) W warunkach jest napisane, że musisz obrócić bonusem 20 razy, lecz nie samym bonusem ale i bonusem i wkładem wieć np. wpłacając 400 zł dostajesz bonus 200 zł. czyli 600 zł x 20 = 12000 zł.Więc kolego zanim zrobisz obrót na taką kwotę to zmarnujesz dużo czasu przed kompem i gówno zarobisz, do tego gdybyś przypadkiem dotarł do tego obrotu to przed wypłatą musisz oddać bonus;
-2: oprogramowanie jest tak napisane, że program celowo wiesza się lub wyskakują specjalne komunikaty,które uniemożliwiają Ci często zawarcie transakcji, które dałyby pewny zysk i tu na potwierdzenie tego za jakiś czas zamieszczę filmik jakie wałki robi Wasze ukochane exbino, tylko go nagram bo właśnie ściągnęłem programik do zgrywania pulpitu;
- 3: transakcje są transakcjami wybranymi tzn. takimi, które w maksymalny sposób utrudniają podjęcie właściwej decyzji, a jak wykres zaczyna być zbyt przewidywalny to kończy się na danej godzinie i nie ma już go z następnym terminem tylko jest zdjęty;
-4: osoby, które kumają już o co chodzi jak sobie radzić w tych opcjach binarnych by więcej zyskiwać niż tracić mają blokowane konta lub wprowadzane ograniczenia, firma opcji binarnych moze sobie zrobic z wami co chce- to oni zmieniają warunki umowy bez obowiązku informowania Ciebie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - NzerOZeroB - 11-09-2013 18:17

Kurcze, a miałem już w tym miesiącu zainwestować w OB ale coraz bardziej tracę wiarę że coś sie uda ugrać w tego typu inwestycjach, także nie wiem co robić smutny
Ogólnie to Witam wszystkich i dzięki za garść informacji na ten temat.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 11-09-2013 18:30

Co do bonusu na topoption to czytałem warunki(nie tak jak w exbino) i nie skorzystałem bo to jest kosmos.
@NzerOZeroB(nick to ty masz po...) Big Grin
Jeśli nie jesteś przekonany to lepiej zrezygnuj. Z drugiej strony jeśli możesz sobie pozwolić na stratę kilku stówek to na twoim miejscu bym spróbował(biorąc pod uwagę, że nie będziesz "grał" na jana).
Ryzyko ? Jest i to spore ale coś za coś.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 11-09-2013 18:35

Najlepiej spróbować na sucho - albo wpłacić kasę do brokera żeby otworzył demo, spróbować i jak cos wycofać kasę. Generalnie najlepiej uczyć się nie ryzykując własnych środków.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 11-09-2013 21:00

nezerozero

zajmi się innymi sposobami inwestowania. zaczni od ppa. potem poszukaj wlasnego biznesu, ktory przyniesie ci zyski. Ewentualnie zajmi się regulowanymi brokerami forex i sprobuj swoich sil. ale moja rada - ob sobie odpusć, tu mozna tylko poza nielicznymi wyjątkami - wtapiać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - budda - 12-09-2013 07:35

I jeszcze jedno kleomenes w topoption jak konto będzie nieaktywne przez jakiś czas to miesięczna opłata wynosi 5 euro. Tylko jak przegrasz wszystko i zostaną Ci np. 2 grosze to jak zamkniesz konto??? Niestety groszy tam nie da się stawiać tylko ewentualnie dziesiątki groszy. A może ktoś ma doświadczenia z likwidowaniem konta np. w topoption czy u innego brokera i też mógłby coś napisać! Pozdrawiam wszystkich.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 12-09-2013 07:48

W takich przypadkach zwykle trzeba się skontaktować z supportem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 12-09-2013 08:17

@budda
Nie po to zakładałem konto by sobie stało i czekało nie wiem na co Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kozbo4 - 15-09-2013 12:15

Witam wszystkich.
Zanim przeczytałem to forum i zdążyłem się ciężko przestraszyć, uaktywniłem swoje pierwsze konto rzeczywiste w TopOption. Opcje 5 i 30 minutowe. Wrażenia po pierwszym dniu: wygrane do przegranych 4/4, straciłem 8$ na rzecz brokera. Przegrane wynikały z obserwacji przewidywań % rozwoju sytuacji przez grających, które stały w przeciwności do sytuacji na ułomnych (firmowych) ale zawsze jakoś obrazujących sytuację wykresach, co pozwoliło mi wyjść z dołka. Wnioski:
1. Znaleźć platformę na bieżąco przedstawiającą sytuację na rynkach bo u mnie Meta Trader nie mógł się zaktualizować w obrazowaniu 15 minutowym.
2. Nie brać pod uwagę sugestii tendencji rynku o ile nie przekroczy 60% dla wybranej waluty.
3. Grać tylko na opcjach gwarantujących minimum 85% zwrotu.
4. Walutami handlować przy minimach i maksimach ich wartości.
5. Na bieżąco analizować wpływ czasu otwarcia poszczególnych giełd światowych na skoki walut (ustalenie najlepszych godzin gry).
6. Żonę informować tylko po osiągnięciu zysków ( bo i tak nie zrozumie).
7. Skonsultować się z innymi ryzykantami co też robię Smile