Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 22-11-2012 11:19

brak wpłaty


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - yazir - 22-11-2012 11:23

Powtórka z GIT'a? :|
Współczuję Panowie że tak długo czekacie na tą wypłatę


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - WildJoker - 22-11-2012 11:38

Może ten koleś to też GIT tylko pisze z innego IP;]


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - cpr - 22-11-2012 11:57

Moim zdanie jeżeli choćby o 1 dzień spóźnia się z wypłatą należy jak najszybciej powiadomić policję. Ostatnio namnożyli się na forum oszuści, ale jeśli do jednego czy drugiego zapuka policja to może ich otrzeźwi.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - yazir - 22-11-2012 12:02

Jeden dzień to może nie, ale z tego co widzę to tutaj wypłaty opóźniają się około 3 tygodnie a to jest przegięcie


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 22-11-2012 13:33

Cześć, pisałem z dwoma osobami którym chciałem pomóc i wyjaśniłem, że mam problemy z netem, teraz akurat udalo się wejść. Wszystkich proszę o kontakt telefoniczny bądź gg. Dziś wysłane pieniądze do ktosska, jak będzie to potwierdzi. Wiem, że to już wygląda na oszustwo, ale przyznam się szczerze, że pogubiłem się sam z tym, dodatkowo doszła zablokowana wypłata z bet i dlatego to wszystko się tak przedłuża. Dzisiaj zleciłem z unibet 200zł, także też to rozdziele mądrze, dla tych którzy nie dostali ani złotówki. Dojdzie jeszcze wypłata na koniec tygodnia, która też zostanie rozdzielona między Was. Dajcie szansę, nie nazywajcie od razu oszustem wszystko zostanie rozliczone co do złotówki. Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o kontakt gg bądź tel, najlepiej ten z plusa.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - cpr - 22-11-2012 13:38

(22-11-2012 13:33)mrw111 napisał(a):  Cześć, pisałem z dwoma osobami którym chciałem pomóc i wyjaśniłem, że mam problemy z netem, teraz akurat udalo się wejść. Wszystkich proszę o kontakt telefoniczny bądź gg. Dziś wysłane pieniądze do ktosska, jak będzie to potwierdzi. Wiem, że to już wygląda na oszustwo, ale przyznam się szczerze, że pogubiłem się sam z tym, dodatkowo doszła zablokowana wypłata z bet i dlatego to wszystko się tak przedłuża. Dzisiaj zleciłem z unibet 200zł, także też to rozdziele mądrze, dla tych którzy nie dostali ani złotówki. Dojdzie jeszcze wypłata na koniec tygodnia, która też zostanie rozdzielona między Was. Dajcie szansę, nie nazywajcie od razu oszustem wszystko zostanie rozliczone co do złotówki. Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o kontakt gg bądź tel, najlepiej ten z plusa.

Jesteś oszustem i tego nic już nie zmieni. To, że z ogromnym wysiłkiem dajesz ludziom jakieś ochłapy to żenada.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - tomazzi - 22-11-2012 13:38

i to jest przykład " uczciwego" czlowieka ....
x dni już ludzie czekają na kasę, GIT też swoje pokazał, że poszły zgłoszenia na policję
ludzie, dzieci .... jak można być tak naiwnym, wierzyć w nie wiadomo jaki zarobek i pomnożenie pieniędzy przez osobę której nie znacie, jest tylko nickiem w sieci pod którym nie wiadomo kto się kryje ...

ale to jest tak :
czegoś biedny?boś głupi, czegoś głupi boś biedny...
ludzie jak zobaczą zarobek to wielu ma od razu klapki na oczach i siła ich wiary w dobroduszność ludzką każe im słać pieniądze bo od razu zarobią nie wiadomo ile ....

a by spuentować to : ludzka głupota nie zna granic, na nieszczęście dla nich nie wynaleziony na 99,99% nigdy nie zostanie lek na mądrość, ja nigdy żeby nie wiem co pisał, mówił i przedstawiał nie powierzyłbym nawet 1 gr, ale każdy sam za siebie odpowiada i decyduje co robi i komu przekazuje swoje pieniądze


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - ktossikk - 22-11-2012 13:41

(22-11-2012 13:38)cpr napisał(a):  Jesteś oszustem i tego nic już nie zmieni. To, że z ogromnym wysiłkiem dajesz ludziom jakieś ochłapy to żenada.

Cpr- nie skreślajmy go.

Jako, że chyba czekam najdłużej, potwierdzam, że kasę dostałem, do zwrotu inwestycji zostało 20zł.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - tomazzi - 22-11-2012 13:44

(22-11-2012 13:41)ktossikk napisał(a):  
(22-11-2012 13:38)cpr napisał(a):  Jesteś oszustem i tego nic już nie zmieni. To, że z ogromnym wysiłkiem dajesz ludziom jakieś ochłapy to żenada.

Cpr- nie skreślajmy go.

Jako, że chyba czekam najdłużej, potwierdzam, że kasę dostałem, fakt nie całą, ale dostałem.

i czym się szczycisz ?? że łaskawie ochłap ci rzucił ?? pod niebiosa teraz mamy chwalić gościa i jeszcze mu może niech x osób wpłaci by spłacił innych a wpłacający potem znowu tygodniami poczekają na swoje pieniądze dopraszając się o łaskę w postaci ochłapu w przelewie
na twoim miejscu dawno sprawę zgłosiłbym na policję i nie patyczkował się i dopraszał o swoje pieniądze