Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 03-11-2012 11:22

Gratulacje, dzisiaj podam listę wg której będę wysyłał przelewy. Nastąpi kilka dni opóźnienia, spowodowane tym, że przeliczyłem się z terminem oczekiwania na wypłaty. Zawsze wypłacałem na kartę, teraz muszę wypłacać prosto do banku i trwa to o wiele dłużej, z powodu weryfikacji kont. W nadchodzącym tygodniu mam nadzieję, że wszystko będzie rozliczone, a opóźnienia postaram się Wam wynagrodzić. Pozdrawiam i przepraszam za zwłokę Wink


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-11-2012 15:35

Dzisiaj pierwsze pieniądze wysłałem ktośkowi, dziadowi oraz secretowi. Wysłałem na poczcie, a dlaczego to któremuś z tej trójki tłumaczyłem, nie pamiętam dokładnie komu. Pewnie w czwartek, piątek będziecie mieli na koncie. Jak tylko dostanę następne wypłaty rozliczam się z pozostałymi, a na koniec będę wysyłał bonusy za opóźnienia. Pozdrawiam Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - duzypawel - 06-11-2012 16:22

a jak przedstawia się kolejka do wypłat? Smile jest krótsza niż w profit clicking? Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-11-2012 16:37

Wypłacam w kolejności wpłat Smile Nie spodziewałem się, że będą tak przeciągać wypłatę na konto bankowe, ale to nic. Mam nadzieję, że jak najprędzej to dojdzie i jednego dnia będę mógł się rozliczyć z wszystkimi. Pozdro


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - evanescence - 06-11-2012 17:16

każdy może przystąpić ?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-11-2012 21:00

Oczywiście Wink Szczegóły dogadujemy na PW lub gg Wink


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - lukash_net - 08-11-2012 21:08

Czyli co, wpłacam 200zł i za 14 dni wysyłasz mi 260zł?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 08-11-2012 22:50

300. Ogólnie z tym terminem to dobrze sobie GIT zastrzegł, że nie jest pewny dokładnie ile to potrwa. Tak jak teraz w moim przypadku wypłaty się przedłużyły w związku z czym wszystko się przedłuża. Doszły już do tej trójki userów pieniądze ?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Secret - 09-11-2012 07:52

(08-11-2012 22:50)mrw111 napisał(a):  300. Ogólnie z tym terminem to dobrze sobie GIT zastrzegł, że nie jest pewny dokładnie ile to potrwa. Tak jak teraz w moim przypadku wypłaty się przedłużyły w związku z czym wszystko się przedłuża. Doszły już do tej trójki userów pieniądze ?

jeszcze nie sprawdzałem na koncie czy mam pieniądze , jutro dam znać na forum jakby co ; )


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - ktossikk - 09-11-2012 09:18

(08-11-2012 22:50)mrw111 napisał(a):  300. Ogólnie z tym terminem to dobrze sobie GIT zastrzegł, że nie jest pewny dokładnie ile to potrwa. Tak jak teraz w moim przypadku wypłaty się przedłużyły w związku z czym wszystko się przedłuża. Doszły już do tej trójki userów pieniądze ?

Do mnie jeszcze nie...