Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 15-10-2012 21:28

po znikomej ilości wypowiedzi na forum,
nie myślałem, że tyle prv dostałeś Wink


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 15-10-2012 21:36

(15-10-2012 21:01)mrw111 napisał(a):  whysoserious faktycznie zobaczyłem teraz wiadomość od Ciebie :-) Dostałem w sumie na PW 52 wiadomości i nie wszystkie odczytałem. Ale może faktycznie spróbuj z GIT'em może akurat wypali Smile

GIT ja gram dokładnie 6 lat i wiem jak jest z bukmacherką Smile Bukmacherka to nie SPRINT ! To maraton. Ale dobrze, może przestanę być dla Ciebie bardzo miły, bo widzę że sobie tego nie życzysz i żadnych uwag nie wysłuchujesz, bo jesteś najlepszy w tym co robisz. Ale tylko Ci mówię, obyś się kiedyś kolego nie przejechał. Jeszcze raz pozdrawiam :-)

nie no nie miało to Cię w żaden sposób urazić Smile wiem, że raz jest dobrze raz jest źle heh ale trzeba być dobrej myśli Smile

@whysoserious

podbij na PW, zgadamy się jakoś na gg lub telefonicznie i będzie można się powymieniać doświadczeniem Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 15-10-2012 21:46

Dostałem sporo wiadomości od osób, które ledwo co zarejestrowały się na forum i mają 0 postów, może pozycjonowanie tak działa, nie wiem. GIT powodzonka Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 15-10-2012 21:54

heh no patrz np teraz jak to jest z bukmacherka Tongue stawiam na ov1,5 gola w meczu Deportes - Lota w 60 minucie po kursie @3 za chwile karny dla gospodarzy i.. nie strzelaja.. 10 min pozniej czerwo dla gospodarzy i karny dla gosci, ci jednak trafiaja ale niestety tego gola zabraklo.. w sumie to nawet nie gola a strzelenia w bramke z karnego bo nawet w nia nie trafil.. no ale dzien ogolnie dzis na duzy plus. wiadomo nie zawsze jest tak rozowo


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 16-10-2012 13:47

O to mi właśnie chodziło


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 16-10-2012 21:52

mialem fajny kupon na 5 meczow,

wszystkie mecze po kolei weszly, ostatni w tym Niemcy - Szwecja.
No i po kolei leci

1:0 Huh
2:0 Huh Huh
3:0 Huh Huh Huh

no to nawet nie bylo co ogladać dalej,
ale jeszcze zajrzalem po przerwie...
4:0 HuhHuhHuhHuh

zaglądam po meczu i myślę WTF, gdzie jest kasa?

a tu sie okazuje, że Niemcy tego meczu NIE wygrali.

NIEMCY!!!

grając u siebie!

4


Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - karol002 - 16-10-2012 22:35

U mnie tak samo.. Jak mogli doprowadzic do takiego wyniku.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 16-10-2012 23:08

heh co za dzień facepalm
Jeszcze Irlandia Pólnocna wywiozła remis (prowadziła większość spotkania!) z Portugalii


jako fan futbolukibic to czapka z głowy dla Szwedów i Irlandczyków
jako fan bukmacherki to.... Sad


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 17-10-2012 13:41

No to teraz większość z Was może się przekonać o czym pisałem Smile Ja piłkę nożną omijam szerokim łukiem, głównie grywam żużel, w sezonie również speedway i zimą sporty zimowe - skoki, biathlon Smile Teraz jednak zarabiam sporo na finansach w bet365Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Secret - 18-10-2012 05:41

jest jeszcze szansa żeby pomnożyć swoje zyski ? Smile