Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - marcel_kk - 15-10-2012 18:58

(15-10-2012 18:53)dziad69 napisał(a):  Ok wpłaciłem 200zł, zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
W tej chwili jestem pełen optymizmu.

Świeżak z marszu wpłaca 2 stówki, jestem pod wrażeniem,
niech admin sprawdzi czy aby to nie klakier z multikontem,
który głaszcze swoje tematy panie @mrw111


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 15-10-2012 19:01

marcel_kk, dziad69 pisał już do mnie jakoś tydzień temu na PW, ale dopiero dzisiaj mówi, że zaczynamy grę. Pieniądze niby przesłał, jak dojdą to mogę screeny jakieś pokazać. Nie interesują mnie jakieś zabawy, że znajomi piszą iż zaczynają ze mną grę Smile Kto chce to gra, kto nie to nie; nikogo nie będę zmuszał przecież, Wasze pieniądze, Wasze szanse na zysk Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 15-10-2012 19:03

Własnie 100zł przesłał ktossiek


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - marcel_kk - 15-10-2012 19:03

Wporządku, obseruje tą gre i jestem ciekaw wyników,
oby Ci dopisało szczęście i sporo zarobił.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - dziad69 - 15-10-2012 19:04

"Świeżak" tak ale tylko jeśli chodzi o ilość postów.
Sporo czasu obserwuję to i nie tylko to forum.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 15-10-2012 20:11

dla mnie to jest idiotyzm.. nie lepiej samemu sobie konto zalozyc? bukmacher oferuje 100% od depozytu czyli wplacasz 200zl i masz 400zl.. kilka rozsadnych typow(i tu nie trzeba zadnych gosci ktorzy beda to robili za Ciebie)i jest kasa.. Ja rowniez moge sie zaoferowac ze zagram za czyjesc pieniadze i w krotszym czasie zysk 100% czyli duzo wiekszy niz kolega proponuje.. Jakby ktos chcial to moge pokazac co zrobilem z 50zlotymi wplaconymi wczoraj ok. godziny 21.. na pewno nie jest to 20% czy tam iles procent.. Mozecie popytac nitrama jak czesto go molestuje o wymiany z MoneyBookers na konto


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 15-10-2012 20:22

GIT przecież możesz oferować swoje usługi Smile Aktualnie koledzy nie grają na zakładanie kont Smile Więc mogą sobie założyć konta na bet365 i sami próbować szczęścia. Bukmacherka to loteria, możesz siedzieć w tym od kilkunastu lat, a przytrafi Ci się gorsza seria i wyjdziesz z walizkami. Dlatego nie ciesz się tak na zapas, bo różnie w życiu bywa. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia, żebyś mógł jak najczęściej bukmacherom mówić " Buk zapłać " Smile Pozdrawiam


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 15-10-2012 20:30

(15-10-2012 20:22)mrw111 napisał(a):  GIT przecież możesz oferować swoje usługi Smile Aktualnie koledzy nie grają na zakładanie kont Smile Więc mogą sobie założyć konta na bet365 i sami próbować szczęścia. Bukmacherka to loteria, możesz siedzieć w tym od kilkunastu lat, a przytrafi Ci się gorsza seria i wyjdziesz z walizkami. Dlatego nie ciesz się tak na zapas, bo różnie w życiu bywa. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia, żebyś mógł jak najczęściej bukmacherom mówić " Buk zapłać " Smile Pozdrawiam

Powiem tak, gram od 7 lat i moraly, przykazania itp to nie do mnie Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 15-10-2012 20:51

(15-10-2012 20:11)GIT napisał(a):  Ja rowniez moge sie zaoferowac ze zagram za czyjesc pieniadze i w krotszym czasie zysk 100% czyli duzo wiekszy niz kolega proponuje.. Jakby ktos chcial to moge pokazac co zrobilem z 50zlotymi wplaconymi wczoraj ok. godziny 21.. na pewno nie jest to 20% czy tam iles procent.. Mozecie popytac nitrama jak czesto go molestuje o wymiany z MoneyBookers na konto

jako że się z autorem tematu nie dogadałem,
bo nie uzywam GG facepalm to chętnie zagram/wymienię się doświadczeniami z tobą. Też grywam od ok 7 lat,
ale od paru lat bardziej hobbystycznie. Kiedyś całkiem poważnie.
Ale zestarzałem się i już nie dla mnie stres gry dużymi stawkami.

PS. o co chodzi z tymi wymianami paypal czy skrill?
u mnie wypłata na konto ze pp idzie godzinę, skrila nawet nie wiem, ale chyba podobnie, zresztą mam kartę


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 15-10-2012 21:01

whysoserious faktycznie zobaczyłem teraz wiadomość od Ciebie :-) Dostałem w sumie na PW 52 wiadomości i nie wszystkie odczytałem. Ale może faktycznie spróbuj z GIT'em może akurat wypali Smile

GIT ja gram dokładnie 6 lat i wiem jak jest z bukmacherką Smile Bukmacherka to nie SPRINT ! To maraton. Ale dobrze, może przestanę być dla Ciebie bardzo miły, bo widzę że sobie tego nie życzysz i żadnych uwag nie wysłuchujesz, bo jesteś najlepszy w tym co robisz. Ale tylko Ci mówię, obyś się kiedyś kolego nie przejechał. Jeszcze raz pozdrawiam :-)