Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-12-2012 15:35

jesli jest tu ktos kto uczeszczal na mitingi ah to wie ze mowie to z glebi serca. najwazniejsze to zaakceptowanie wlasnego siebie. splace was, moge wyleczyc sie z hazardu ale do konca zycie bede chory- pozostane hazardzista. tak samo jest z alkoholikami czy narkomanami. dopiero teraz dostrzeglem jak wielkim problemem jest hazard. i nie chodzi tu tylko o pieniadze. mozesz nawet wygrywac ale nie wiesz jak bardzo marnujesz swoje zycie. tego sie wlasnie ucze. grajac mialem klapki na oczach, zaniedbywanie szkoly, pracy, znajomych czy nawet rodziny. jesli kogos zbyt bardzo pochlonal hazard to naprawde zachecam do przejscia sie na miting ah.. znajdzcie w swoim rejonie taka grupe i przejdzcie sie zobaczyc z ciekawosci. podstawa tam jest anonimowosc takze mozecie byc spokojni, nikt sie o tym nie dowie. dociera tez do mnie to jak wielkim glupstwem jest klamstwo- to i tak wyjdzie na jaw. dziewczyna mi zaufala, widzi ze chce sie zmienic dlatego mi pomogla w znaczacy sposob. tak jak ktos napisal madry polak po szkodzie. musialem upasc na samo dno zeby zrozumiec ze mam z tym problem. zaluje tylko ze musialo to sie odbyc waszym kosztem. chcialbym prosic tylko whysoserious wiadomo o co. pisalem juz do niego wiadomosc. co zrobi zalezy od niego. ja wiem jedno, obecnie jestem zerem.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - duzypawel - 06-12-2012 15:47

dobrze, że zauważyłeś, że masz problem ale poniżanie się i powtarzanie, że jesteś zerem Ci nie pomoże. ogarnij się z długami, weź kredyt czy zapożycz się u znajomych bo wisisz kasę ludziom już od kilku tygodni, spłać ludzi, zapomnij o takim czymś jak hazard i ciesz się życiem.

aczkolwiek gratuluję postawy...

gitowi przydałoby się 10% Twojej pokory (o ile nie jesteście jedną osobą)


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-12-2012 16:12

dzieki mistrzu za mile slowa. pieniadze z kilku zrodel mam juz zalatwione i mam nadzieje ze nawet jutro bede mogl wyslac najdalej w poniedzialek. jestem kim jestem, na pewno nie git'em. licze na przychylnosc whysoserious. nie chce go brac na litosc, chce zeby dal ostatnia szanse, tym bardziej ze swoje pieniadze na ta chwile odzyskal. wszyscy pieniadze dostaniecie dlatego naprawde dajcie ta ostatnia szanse


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - kleomenes - 06-12-2012 16:18

To może i ja się wypowiem bo w temacie już padł mój nick.
Hazard to nałóg jakich wiele, nałogi się leczy, raz dłużej raz krócej, ale jak ktoś bardzo chce to da radę się wyleczyć. Jak gadaliśmy o spłacie to ci powiedziałem, nie mam pętli na szyi i mogę poczekać na pieniądze. Chłopaków wpieniło pewnie to, że na każdym kroku rzucałeś ściemy, oni czekali, dawałeś następne terminy, a kasy nie było. Wiadomo, nałóg pociąga za sobą inne negatywne zachowania jak w tym przypadku kłamstwo. Wszyscy zapewne chcą wiedzieć na czym stoją. Nałóg swoją drogą ale kłamstwa w stylu dzieci co to mówią że były w szkole a nie były Big Grin zostawmy dzieciom. Jako dorośli umysłowo ludzie, idzie zrozumieć że coś komuś nie wyszło, ma problem i musi "odpracować". Gdybyś tak sprawę przedstawił to ludzie myślę by zrozumieli i poczekali z interwencją nie dwa czy trzy tygodnie po terminie tylko 2 miesiące. Jak podchodzisz jak do człowieka to jak człowiek będziesz traktowany Smile Tak więc konkrety i jeszcze raz konkrety. "Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa". Powodzenia życzę Smile


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 06-12-2012 22:54

jw
Podpisuję się oboma rękami pod wypowiedzią kleomenes

a w kwestii formalnej

mrw111 spłacił mnie,
i nie trzymam urazy


oskarżenie wycofuję, życzę powodzenia w terapii i wyprostowania
spraw wokół siebie


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-12-2012 23:13

kleomenes zgadzam sie..uczciwosc poplaca. zwodzilem wiele razy, bo sam bylem zwodzony przez osoby ktore mialy mi pomoc. ja wtedy szczesliwy pisalem do was ze wszystko bedzie za x dni a oni tez mnie w balona zrobili. whysoserious dzieki za szczegolna wyrozumialosc. na biezaco bede pisal o przelewach. pozdrawiam


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - ktossikk - 13-12-2012 14:38

Z tego co mi napisał mrw w sms-ie w poniedziałek wypłaca


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Jeppers - 13-12-2012 20:55

(23-11-2012 00:50)Jeppers napisał(a):  kredyt? to przegrałeś wszystkie pieniążki ludzi, którzy Ci wpłacili i będzie teraz pożyczał żeby oddać?

Jeżeli grasz nie swoimi pieniędzmi i nie masz z czego ich oddać to powiem tylko jedno, mianowicie, jesteś HAZARDZISTĄ, zacznij to leczyć, później będzie za późno.

Znowu miałem racje, szkoda, że nie przeczytałem tego tematu prędzej, bo już dawno bym Ci postawił diagnozę...

Napiszę tak, nie żałuje Cię w ogóle, bo popadłeś w nałóg z własnej winy i głupoty, to jest tylko i wyłącznie Twoja wina i nikogo innego. Jaki morał z tej historii? Nie wierzcie w bajki o magicznym pomnażaniu pieniędzy, BO TO JEST NIEREALNE, jeżeli sami sobie nie zarobicie nikt za Was tego nie zrobi, a skoro ktoś się chwali, że ma zajebiste typy, to po jaki ciul miałby się nimi dzielić skoro mógłby wygrywać fortunę na nich? No właśnie odpowiedzcie sobie na to sami, a jak już chcecie od kogoś kupić np. typy, to poproście o udokumentowany monitoring jego typów prowadzony przez inną stronę. Mój apel do społeczeństwa: NIE BĄDŹCIE NAIWNI, BO STRACICIE TYLKO SWOJE PIENIĄŻKI I NERWY!


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 15-12-2012 10:17

Jeppers - zgadzam się z tym w 100%. Dzisiaj otrzymałem ładną sumkę, także w poniedziałek spodziewajcie się pieniędzy na kontach. Pozdrawiam


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 17-12-2012 17:49

Witam, zapomniałem dzisiaj kartki z danymi, miałem tylko w telefonie dane ktoska, poszedłem do PKO a tam napis, że pon-wto. czynne do 14:30. Jutro sprawdzajcie konta po 14. Pozdro