Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - WildJoker - 04-12-2012 12:25

Jak nic nie piszą to pewnie odpuścili...


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 04-12-2012 15:35

Nie odpuścili tylko stopniowo spłacam, whysoserious dostał pierwszą ratę, tak jak mu powiedziałem do piątku/soboty odzyska to co włożył


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - tomazzi - 04-12-2012 15:39

oj szkoda, że ja ci mrw nie wpłaciłem pieniędzy ...
mądry polak po szkodzie, bo ja bym się z tobą nie pierdolił jak z jajkiem i nie czekał na łaskawe z twej strony przelewy
sprawa dawno by była zgłoszona i inni może by się wtedy obudzili i też zgłosili sprawę a nie dopraszali pana i władcę o łaskawe przelewy swoich pieniędzy


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 04-12-2012 16:58

mrw111 wczoraj pisał, że wysłał przelew z WBK o 15 w wysokości aż 30zł.
Poprosiłem o potwierdznie, nie dotarło.
Wpłata dziś rano nie dotarła.

Zgłosiłem sprawę na policje.

A teraz uwaga, uwaga.
Kolega mrw zawrócił zawieruszony przelew i szybko dokonał wpłaty.
Wpłaty gotówkowej w kasie w wysokości 10zł beka


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - cpr - 04-12-2012 17:09

(04-12-2012 16:58)whysoserious napisał(a):  mrw111 wczoraj pisał, że wysłał przelew z WBK o 15 w wysokości aż 30zł.
Poprosiłem o potwierdznie, nie dotarło.
Wpłata dziś rano nie dotarła.

Zgłosiłem sprawę na policje.

A teraz uwaga, uwaga.
Kolega mrw zawrócił zawieruszony przelew i szybko dokonał wpłaty.
Wpłaty gotówkowej w kasie w wysokości 10zł beka

No kpina jakich mało !!!


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - cpr - 04-12-2012 17:16

Tak nota bene też mam konto w BZW i raz nadany i autoryzowany przelew nie może być cofnięty przez użytkownika. Kłamstwo i żenada. Typ raze z GIT'em powinni trafić do lochów, później na odwyk i na końcu pod stała obserwację psychiatryczną.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 06-12-2012 14:35

dzis wyslane pieniadze dla whysoserious i ktoska, na ta chwile dostali oni to co wlozyli. jutro lub poniedzialek dostana reszte pieniedzy secret i roben oraz marmal a do konca tygodnia kleomenes. pogodzilem sie z opinia na forum ktorej wcale sie nie dziwie sam sobie na nia zapracowalem. przyznaje sie rowniez publicznie gdy bodajze wildjoker pisal o ah to ja juz tam uczeszczalem od 2tygodni. pogubilem sie z tym jestem hazardzista. splace was i skupie sie w calosci na terapi. przepraszam za cale zamieszanie na forum. pozdr


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - WildJoker - 06-12-2012 14:38

Dobrze że się przyznałeś tylko odaj wszystkim to co przegrałeś. Masz plusa;]


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Majka - 06-12-2012 15:08

(06-12-2012 14:35)mrw111 napisał(a):  dzis wyslane pieniadze dla whysoserious i ktoska, na ta chwile dostali oni to co wlozyli. jutro lub poniedzialek dostana reszte pieniedzy secret i roben oraz marmal a do konca tygodnia kleomenes. pogodzilem sie z opinia na forum ktorej wcale sie nie dziwie sam sobie na nia zapracowalem. przyznaje sie rowniez publicznie gdy bodajze wildjoker pisal o ah to ja juz tam uczeszczalem od 2tygodni. pogubilem sie z tym jestem hazardzista. splace was i skupie sie w calosci na terapi. przepraszam za cale zamieszanie na forum. pozdr

Mało osób zdecydowałoby się napisać takie słowa np. "jestem hazardzistą". Ciekawe czy piszesz to bo tak czujesz i tak jest czy pod publiczke... Rolleyes


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - WildJoker - 06-12-2012 15:14

Tego nie wiedzą nawet najstarsi góraleRolleyes