Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TradeRush - binary options - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: TradeRush - binary options (/Temat-TradeRush-binary-options-59160)

Strony: 1 2


TradeRush - binary options - dawiddo - 24-09-2012 09:04

Witam
mam do zaproponowania wam ciekawa formę zarobku. Która pozwoliła mi zarobić 200$ w tydzień przy małym nakładzie pracy. Czym są opcje binarne nie będę tu pisał bo jest masę artykułów na necie.
Głównie chodzi o to żeby określić czy dana waluta w czasie 60s (ja akurat gram na tej opcji) pójdzie w górę czy w dół. Są również inne opcje ale najbardziej polecam tą gdyż przy zagraniu pewną strategia jest bardzo dobra.

Jeśli nikt nie miał nigdy styczności z rynkiem forex lub nie wie podstawowych informacji nie polecam grania w ten sposób.

Co do samej platformy to brak mi do niej zastrzeżeń. Support zawsze w ciągu 24h odpisywał na maila. Także polecam.

Minimalna wpłata to 200$ jeśli wpłacimy 250$ i więcej to daja bonusy w postaci dodatkowych $. Dzisiaj za 500$ wpłaconych dostajesz 1000$.
Można wpłacać przez Liberty Reserve, MoneyBookers, no i oczywiście karte kredytową.

Ja w tamtym tygodniu wpłaciłem 200$ przez LR i w czwartek już udało mi się uzbierać na koncie 425$. 200$ zleciłem do wypłaty w piątek i w niedziele wieczorem już kasa była na LR. Gdyż jak pisał gość z supportu musieli mi pierwsze przelać na LR tą samą kwotę.

Później można wypłacać na konto bankowe, 1 przelew w miesiącu jest za FREE!! a następny 30$. Także można sobie przelać na swoje konto bez problemu.

Zarejestrowanym z mojego reflinka udzielam informacji dotyczącej strategi grania na opcji 60s oraz kiedy najlepiej grać.

Dowód wypłaty:
[Obrazek: trade.JPG]

Można zarejestrować sie z mojego refa lub napisać do mnie i zostać moim poleconym wtedy przy wpłacie 200$ dostajesz 50$ gratis!! szczegóły priv.

Przy rejestracji z refa nie otrzymasz 50$ free!

Reflink : http://tracking.traderush.com/20972

Czysty : http://traderush.com


RE: TradeRush - binary options - casern1 - 24-09-2012 09:56

czyli co oni w sumie maja z tego ?? a cos wiecej mozesz powiedziec ?? obstawiasz np 2$ ze $ spadnie i co wtedy ? dostajesz 4$ za poprawna odp czy jak to wyglada?? wiadome ze grasz na zasadzie ruletki Tongue przegrana to podwajasz zakład Wink


RE: TradeRush - binary options - dawiddo - 24-09-2012 11:01

Niema to nic wspólnego z ruletka, tu możesz przewidzieć ruch ceny, a w ruletce liczysz tylko na szczęścieSmile

Masz do wyboru 5, 10, 15, 25, 50, 100, 200, 500$. Liczmy że obstawiasz 5$ że cena pójdzie w górę, wygrywasz i masz 8.5$ czyli jesteś 3.5$ na plusie w ciągu 60s, jeśli źle obstawisz to masz 0. Wszystko zależy jaki masz procent w dany dzień. Dzisiaj to akurat 70%. Zainwestujesz 100$ masz 170$.

Bardziej to działa na zasadzie zakładów bukmacherskich.

Są różne opcje. Nie musisz akurat obstawiać w 60s.

Po rejestracji jeśli podałeś poprawny numer telefonu dzwoni do ciebie agent i możesz się go o wszystko zapytać.


RE: TradeRush - binary options - casern1 - 24-09-2012 11:04

wiem obczailem co nieco juz. co do ruletki chodziło mi o to ze poprostu gdy przegrywasz, podwajasz swoj poprzedni zaklad , po to zeby wyjsc na plucie. oczywsice musisz to sobie obliczyc bo tutaj jest 70% zwrotu a nie 100% tj mowilem o ruletce. a co to trybu "gry","obstawiania" nie jest lepsza ta opcja "optionPro"? z tego co patrzylem to obstawiasz czy w danym momencie kurs podskoczy czy spadnie. dobrze mysle??? takze moim zdaniem jest to troche latwiejszy sposob.


RE: TradeRush - binary options - dawiddo - 24-09-2012 11:27

Tak tylko że tam masz czas na samej górze po jakim opcja wygasa (expiry time) czyli akurat teraz wygasa o 10:30 gmt+0 następna o 23:00. Także tu masz to odłożone w czasie i musisz być naprawdę dobry z forex żeby określić czy cena np o 23 będzie powyżej lub poniżej.

W zakładce Binary options opcja wygasa co 30 minut, możesz obstawić maxymalnie 5 minut przed wygaśnięciem pozycji.

Jeśli ja cie polecę osobiście to przy wpłacie 200$ dostajesz 50$ gratis. Wtedy nie rejestrujesz sie z mojego linka tylko podajesz mi imie, nazwisko i maila.


RE: TradeRush - binary options - casern1 - 24-09-2012 11:57

ok widze widze.. a powiedz mi na tym 60s co preferujesz do obstawy ? moglbys mi podrzucic jakis sposob na PW czy porpostu obserwujesz i sledzisz rynek a moze bawis sie z doskoku udasie/nie uda sie Big Grin?


RE: TradeRush - binary options - Inwestor25 - 29-09-2012 22:05

staram się skumać o co w tej platformie chodzi ale piszą tak, że ktoś kto nie zna na tyle angielskiego by zrozumieć, może sie zaplątać Tongue

czy robią jakieś zwroty z nietrafionej inwestycji czy traci się całość??


RE: TradeRush - binary options - dawiddo - 30-09-2012 16:00

Jezeli grasz w 60s to tracisz wszystko. Jeśli w inne opcje to zwrot masz 10% zainwestowanej kwoty.

W sumie angielskiego nie musisz za bardzo znac zeby grac na tej platformie bo jest ona w miare prosta. Lecz pozniej kontakt z supportem bedzie trudnySmile


RE: TradeRush - binary options - ochlapus - 02-10-2012 17:50

Tak sobie przeanalizowałem temat i to jest nawet ciekawa forma, przy założeniu konta demo na innej platformie i dobrym ustawieniu wskaźników, można spokojnie przewidzieć przyszły ruch, ale zrobię sobie jeszcze symulację momentów kupna lub sprzedaży i jak wyjdzie dobrze to wchodzęSmile
Tylko jedno pytanie: zakładamy że kupuje za 100$ po kursie 1.2983 i po niech będzie tych 60 sekundach kurs znajduje się na poziomie 1.2984 czyli tylko jeden pip wyżej w momencie otwarcia opcji to i tak otrzymuje 70$ zysku?


RE: TradeRush - binary options - Inwestor25 - 02-10-2012 20:01

dawiddo, u mnie dobrze idzie na platformie, którą testuję Smile na razie nie jest źle, więc jeśli będzie dalej tak dobrze szło to moja próba na "Twojej" platformie przesunie się odrobinkę w czasie Smile