Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie w sprawie bux-ów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Pytanie w sprawie bux-ów (/Temat-Pytanie-w-sprawie-bux-ow-59131)



Pytanie w sprawie bux-ów - MoneyMaster - 23-09-2012 14:05

Od wczoraj korzystam z trzech buxów:
-bux.to
-cashbux.info
-twodollarclick.com

Znalazłem takie losowe w sieci, ale zastanawiam się czy opłaca się inwestować w nie czas?
Chyba lepiej korzystać z jednego, ale najlepszego. Czy mógłby mi ktoś polecić bux cieszący się największą popularnością w tej chwili (chodzi głównie o wielkość zarobków no i wypłacalność)?


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - miniek9090 - 23-09-2012 14:08

Bonanzabux.com
dziennie ponad 10 centow plus bonusyWink bez minimum
szybkoe wyplaty


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - MoneyMaster - 23-09-2012 15:44

Chciałbym jeszcze, żeby ktoś doświadczony wypowiedział się na temat tych trzech buxów w pierwszym poście, bo nie wiem czy dalej z nich korzystać.


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - tomazzi - 23-09-2012 15:47

znam bux.to
w latach 2005-2008 był to wypłacalny bux, na tą chwilę na 99% scam, jedyne miejsce wykorzystywane na reklamę z tego co mi wiadomo
2 pozostałe są mi nie znane


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - MoneyMaster - 24-09-2012 05:50

Bonanzabux.com wygląda na dobry bux, mam nadzieję, że długo będzie trzymał poziom. Znacie może jeszcze jakieś podobne o podobnych zarobkach?


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - papajaz69 - 24-09-2012 08:42

SEOsprint, o ile nie przeraża cie fakt, ze jest bux rosyjskojęzyczny.
Bardzo fajny skrypt, łatwa nawigacja. Płaci instant. Szybko się zbiera na wypłatę.


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - Yogii - 24-09-2012 12:46

polecam:
marketagent
zarabiajprzezinterent
ptcbox
clixsense


jesli byl bys zainteresowany dam reflinki


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - MoneyMaster - 24-09-2012 17:30

Na razie przez kilka dni zajmę się Bonanzabux.com, jak będę rozszerzał działalność to skorzystam z waszych poleconychSmile


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - MoneyMaster - 27-09-2012 16:27

Od przedwczoraj testuje sobie Clixsense i wypada bardzo słabo. Do dziś zarobiłem jakieś 10centów... Wszystkie kliki są po 0.001$, tylko chyba 3 mi się trafiły za 0.1$ i dwa za 0.05$. Czy sytuacja z czasem się poprawi? Bo jeśli nie, to nawet nie opłaca się inwestować czasu za kilka centów dziennie...


RE: Pytanie w sprawie bux-ów - Pablo1979 - 30-09-2012 10:01

Co do ClixSense to głównie zarabia się na wykonywaniu ofert i tasków czyli zadań jeżeli znasz trochę angielski to minimum możesz w ciągu tygodnia uzbierać Smile. Istnieje jeszcze możliwość zainstalowanie toolbara który będzie Cię informował o nowych reklamach.