Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc dot. Inwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Pomoc dot. Inwestowania (/Temat-Pomoc-dot-Inwestowania-59113)



Pomoc dot. Inwestowania - kalkulator777 - 23-09-2012 08:34

Chciałbym prosić o pomoc.Czy istnieje takie coś , że ja wpłacam parę dolarów z PP i to mi rośnie i potem jak chce to juz to ci mi urosło sobie przelewam z powrotem i tak mi rośnie itp. ?Coś takiego Jak Obligacje ?


RE: Pomoc dot. Inwestowania - tomazzi - 23-09-2012 08:46

nie ma nic takiego
masz hyip i ponzi ale w nich masz ryzyko, że nie zdążysz wypłacić wkładu przez zescamieniem się programu i stracisz całość inwestycji, lub jakąś część


RE: Pomoc dot. Inwestowania - kalkulator777 - 23-09-2012 08:49

Jak nie ma przecież te niektóre co widziałem to kupujesz za ileś dolarów jakieś pakiety czy coś i ileś tam 1,2 procent masz czy coś takiego.


RE: Pomoc dot. Inwestowania - Mickel96 - 23-09-2012 08:51

Przejrzyj forum masz 3 działy Inwestycja-.-


RE: Pomoc dot. Inwestowania - tomazzi - 23-09-2012 08:51

ale to są programy hyip i ponzi
masz depozyty kupujesz za 1$ czy większe kwoty ( ale w nich nie wpłacisz z paypal) i "zarabiasz wirtualnie" i dopóki program płaci to wypłacisz, a jak stanie się scamem to nie wypłacisz nic
w przypadku obligacji masz gwarancje skarbu państwa i z nich swoje pieniądze dostaniesz, a w przypadku hyip i ponzi jak przestanie płacić to zażalenie z tytułu utraty środków jedynie do Pana Boga możesz skierować


RE: Pomoc dot. Inwestowania - tamburyniarz - 30-09-2012 02:00

Na HYIP można zarobić, ale nie można być chciwym, Ja staram się z paru korzystać po trochu, mniejsza wtedy szansa,że się coś straci. Możesz spróbować również w BannersBroker jeśli masz większą kwotę do zainwestowania. Jest to chyba bardziej pewne niż PC i inne HYIP. Jest temu programowi poświęcony osobny dział, zajrzyj tam i jak się zdecydujesz, lub będziesz mieć wątpliwości napisz do mnie na PW. Pomogę Ci w tym, dam darmowe panele, itd.