Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe PS3 już 28 września. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Nowe PS3 już 28 września. (/Temat-Nowe-PS3-juz-28-wrzesnia-59033)

Strony: 1 2 3


RE: Nowe PS3 już 28 września. - damianus627 - 12-01-2013 18:54

PS3 Super Slim to jest tragedia. Najlepsze jest PS3 Slim bo poprawione i ładnie wygląda.

Jednak jak bym miał kupować teraz używkę Fat/Slim a nową PS3 Super Slim to wziął bym tą trzecią. Można ją kupić za 700zł nawet nową i jest co najważniejsze GWARANCJA!!!


RE: Nowe PS3 już 28 września. - Scoobyx - 12-01-2013 19:20

Na slima normalnego z tego co wiem też dostaniesz gwarancję. Lepiej mieć chyba spokój z konsolą, niż później ją oddawać do naprawy naście razy...
Na konsolach lepiej nie oszczędzać, ja już tam wiem coś o tym :|


RE: Nowe PS3 już 28 września. - Bolt - 11-02-2013 22:51

Nie wiem jak można zajechać ps3, moja Slimka ma już prawie 3 lata, często chodzi po kilka godzin bez przerwy i w takim miejscu gdzie nie bardzo powinna stać, nie stoi na żadnej podstawce chłodzącej, no nic. Przez 3 lata zrobiłem jeden format i śmigała jak nówka, jedyna przygoda jak mi się przydarzyła pośrednio z ps3 to uszkodzony dualshock, jakos niefortunnie spadł ostatnio i uszkodził się analog, lewy zupelnie się nie dał ruszyć, po rozkręceniu złożenie już takie łatwe nie było, analog teraz śmiga, ale przycinają się L1 i L2, troche niewygodna sprawa. Ogólnie konsolka niezniszczalna jednak Smile


RE: Nowe PS3 już 28 września. - Mevotep - 17-03-2015 21:09

jak myśłicie, po ile może iść PS2? Big Grin Stoi u mnie na półce i się kurzy...


RE: Nowe PS3 już 28 września. - Miki1209 - 17-03-2015 21:11

4- pak piwa Big Grin