Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo (/Temat-HYIP-Kto-zainwestowal-wiecej-niz-1000-jednorazowo-58912)

Strony: 1 2


HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - hemi427 - 17-09-2012 11:00

Witam, od kilku dni dopiero śledze temat zarabiania w necie. Mam już jakiś pomysł itp. lecz zastanawia mnie jedno - czytając Wasze posty i np. oglądając dowody wypłat nie widzę większych kwot niż $5-200, zastanawiam się przykładowo w inwestycję w AVO, jak by było tak pięknie jak to wygląda to wszedłbym z np $2000 ale jakoś nie widzę żeby ludzie odważnie podchodzili do inwestycji mimo dobrych opinii na monitorach. Szczerze - ilu z Was gra w jakieś większe stawki? i otrzymało obiecany zwrot ale kwot większych niż pare stów?


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - duzypawel - 17-09-2012 11:34

Przede wszystkim pamiętaj by inwestować pieniążki z których utratą byłbyś w stanie się pogodzić. Po drugie, rozsądniej byłoby wejść w 3-4 różne programy z mniejszymi kwotami niż w 1 program z dużą kwotą. to tak tytułem wstępu Smile

A jeśli już chcesz wejść w coś z tak duża kwotą to tylko w coś 'pewnego' typu BanerBrokers czy ProfitClicking (po unormowaniu się tejże strony). w żadne mniejsze hyipy a broń boże w nic co oferuje mały % przez 90 czy więcej dni (i jeszcze oferuje zwrot wkładu początkowego). takie programy nie wytrzymują zbyt długo Smile najlepiej wchodzić w takie coś z rozsądną kwotą na samym początku istnienia programu (po upewnieniu się, że płaci Smile )

powodzenia Smile


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - startchips - 17-09-2012 11:54

Tylko i wyłącznie BannersBroker. Ewentualnie ProfitClicking, lecz po przeniesieni serwera itd. jeszcze nie unormowało się. Więc tylko BB.


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - tomazzi - 17-09-2012 18:14

po pierwsze monitory nie są żadnym wyznacznikiem wypłacalności programu
zapytasz zaraz dlaczego, więc wyjaśniam - hyip może wypłacać monitorom a nie ludziom więc na monitory nie patrzy się w cale nigdy chcąc wiedzieć czy program jest wypłacalny
sam inwestowałem w wielu programach które według monitorów były scamem, bo program płacił ludziom a nie monitorom

wiesz ja np nie lubię zamieszczać swoich dowodów wypłat wszystkich bo z moich zarobków rozliczam się tylko z US

co do inwestycji np 2k$ to tak jak przedmówcy - BB


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - hemi427 - 17-09-2012 18:36

Dzięki za odp, no przymierzam się do startu w BB. Nie ukrywam też że ogarniając cały temat inwestowania online, ku mojemu zdziwieniu, ciężko jest dodać fundusze np. bezpośrednio z karty do wszystkich tych procesorów płatnicznych. Temat wymiany walut właśnie rozgryzam....


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - malpa2 - 18-09-2012 09:16

(17-09-2012 11:00)hemi427 napisał(a):  Witam, od kilku dni dopiero śledze temat zarabiania w necie. Mam już jakiś pomysł itp. lecz zastanawia mnie jedno - czytając Wasze posty i np. oglądając dowody wypłat nie widzę większych kwot niż $5-200

Serio? http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?album=search&cat=0&pid=2273#top_display_media

Cytat:zastanawiam się przykładowo w inwestycję w AVO, jak by było tak pięknie jak to wygląda to wszedłbym z np $2000 ale jakoś nie widzę żeby ludzie odważnie podchodzili do inwestycji mimo dobrych opinii na monitorach. Szczerze - ilu z Was gra w jakieś większe stawki? i otrzymało obiecany zwrot ale kwot większych niż pare stów?

Monitory to nie wszystko.. Każdy "gra" za tyle ile nie żal mu ewentualnie stracić, jeden za 10$, ktoś za 100$ a inny za 5000$.


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - Relax - 30-09-2012 20:38

2 tys to wcale nie tak spora kwota ,znam ludzi co maja po 30 tys $ w roznych programach i dodam ,ze na pewno nie jest to ani BB ani PC a tym bardziej Avo czy jak to sie tam nazywa.

Jak juz chcesz taka kwote inwestowac to na bank nie powinien to byc AVO.


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - Elite - 30-09-2012 21:06

Jestem tylko w jednym HYIP ale wszedłem z małą kwotą, ogólnie to nie bawię się w takie programy. Tak jak przedmówcy polecam BannersBroker i PC, osobiście zainwestowałem w BB i mogę szczerze polecić, jak byś chciał zapytać o coś związane z BB to pisz na PW.


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - Bagrados - 01-10-2012 00:27

Ja żyje ( nie mylić z walką o przeżycie) wlaśnie z inwestycji np w Hyipy wiec inwestuje czesto grubo ponad 1tys$ niesty inwestujac mniej moge albo zarobic tyle ze nie wyzyje z tego godnie albo stracic inwestujac zas duzo moge albo stracic albo zarobic i zyc godnieWink Oczywiscie zanim zainwestuje w cokolwiek dokladnie konsultuje to z moimi "doradcami" tj osobami ktore także inwestują i zyja z inwestycji Wink tworzymy druzyne i tego też wszyskim życze Smile warto sobie pomagać z dobra drużyna można zdzialac wiecejWink


RE: HYIP -Kto zainwestował więcej niż $1000 jednorazowo - viper_vaga - 02-10-2012 02:59

Ja włożyłem na R7 najwiecej bo ok. 10000zł. Ale wyrobione z 3600zł. Straciłem inwestycje na 1,700$ ale byłem i tak do przodu.

Screenów nie mam, bo je łatwo obrobić (:

Zasada jedna:

Nie inwestuj 100% kasy tylko część. Jak jesteś bogaty to wkładaj po tysiaku do każdego i zobaczysz dlaczego Ci nie wychodzi.