Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy (/Temat-Zarabianie-na-smsach-Udziele-Pomocy-58833)

Strony: 1 2


Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - Admin - 15-09-2012 07:18

Heja, zapewne nie raz widzieliście dochód generowany przez smsy w galerii Killera,
generalnie po części są w tym też moje udziały.

[Obrazek: sms_icon.jpg]

Na chwile obecną mam więcej autopilotów niż planowałem tak więc mogę wspomóc
każdego z Was kto już rozpoczął swoją przygodę merytorycznie czy też osoby mające doświadczenie z zarabianiem na
smsach premium, jeśli masz jakieś pytania dotyczące konfiguracji, wybrania pośrednika do płatności lub samego modelu
zarabiania to śmiało, w każdym indywidualnym przypadku postaram się pomóc - modelów smsów jest kilkanaście i wcale
nie jest tak trudno (o ile ma się dobry pomysł) generować pare tysięcy/msc na automacie.
Po prostu jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy, ma jakiś problem lub dopiero zaczyna i ma jakiś pomysł to mogę udzielić mu
wskazówek - zaznaczam, że osoba która nie ma pomysłu pomysłu nie zarobi, a ode mnie żadnego magicznego ołówka nie dostanie.

Pomocy udzielę w pełni bezpłatnie - systemy płatności nie posiadają żadnych ref-linków czy systemów poleconych więc support w pełni darmowy - pozwolę sobie jedynie ignorować prywatne wiadomości typu "jak mam zarobić xxxx zł miesiecznie?" z przyczyn wymienionych wyżej.

Pytania ogólne zamieszczajcie w tym temacie, sprawy indywidualne - PW.


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - xJAmaTOx - 15-09-2012 08:31

Może powiesz nam jaki serwis polecasz ? Wink


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - omisiu - 15-09-2012 08:36

super sprawa, skontaktuje sie z Tobą wkrótce, dopracowuje mój patent - odezwę się gdy skończę.
PS. nie zbanuj mnie z killera do tego czasu Big Grin


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - Admin - 15-09-2012 08:42

(15-09-2012 08:31)xJAmaTOx napisał(a):  Może powiesz nam jaki serwis polecasz ? Wink


Obecnie dotpay, generalnie najwięcej skryptów jest pod smsprofit/dotpaya.
Jednak wybranie samego dotpaya nie wiem czy było najlepszym pomysłem - na wypłaty czeka się zdecydowanie za długo, wypłate zlecamy 7 dnia każdego miesiąca (wtedy można wystawić rachunek/fakturę) i mają na to teoretycznie 7 dni praktycznie trwa to z 3 tygodnie - w sumie jutro do jutra mają czas na moją wypłatę za sierpień i znając życie znów się spoźnią - w cashbill nie ma tych problemów, jednak migracja pomiędzy pośrednikami nie opłaca mi się - zbyt dużo zmian w kodach, nowe umowy - dlatego pozostałem w dotpayu. Jeśli generujecie po te pare tysięcy to możecie wynegocjować lepszą stawkę (cashbill ma nieco mniejsze wymagania niż dotpay). Stawka podskoczy o niewiele 1-2% max czyli 51-52% zamiast 50ciu.

(15-09-2012 08:36)omisiu napisał(a):  super sprawa, skontaktuje sie z Tobą wkrótce, dopracowuje mój patent - odezwę się gdy skończę.
PS. nie zbanuj mnie z killera do tego czasu Big Grin

ok postaram się Big Grin


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - mattys5 - 15-09-2012 08:51

a smsprofit jak u nich z wyplatami?


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - Admin - 15-09-2012 08:58

(15-09-2012 08:51)mattys5 napisał(a):  a smsprofit jak u nich z wyplatami?

w sumie nie smsprofit tylko profitsms Smile
http://profitsms.pl/
nie mam pojęcia bo nie korzystałem z ich usług,
jednak z tego co słyszałem odprowadzają za Nas podatek


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - daniel42na - 15-09-2012 09:00

Jak wygląda współpraca z Dotpay w kwestii umów, podawania prywatych danych, wypłat i podatków...?


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - Admin - 15-09-2012 09:08

(15-09-2012 09:00)daniel42na napisał(a):  Jak wygląda współpraca z Dotpay w kwestii umów, podawania prywatych danych, wypłat i podatków...?


Mogę opisać na swoim przykładzie jako firma, nie interesowałem się przystąpieniem jako osoba bez dg - najlepiej zadzwonić do BOKu.

Wysyłasz im swój serwis - analizują czy jest zgodny z regulaminem, jeśli jest zgodny to dostajesz na maila umowę którą drukujesz w 2 kopiach, obie podpisujesz i wysyłasz na ich adres - oni Ci jedną odeślą drugą zostawią - 10zł płaci się dodatkowa za aktywacje (uczestnictwo w programie).

Kwestia podatków

Jeśli SMS w dotpay kosztuje 25zł (30,75 z vat) to otrzymuję za niego 12,50zł netto od tej sumy muszę zapłacić podatek vat (23%) oraz podatek dochodowy (18%).

Chyba nie muszę tłumaczyć że wszystkie dane musza być w 100% prawdziwe.


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - mattys5 - 15-09-2012 09:17

Czy do tych twoich zarobków potrzebne sa karty sim, które kiedys kupowales na allegro?


RE: Zarabianie na smsach - Udziele Pomocy - dondoonsie - 15-09-2012 09:18

homepay najlepsze

zbierasz kase, masz 50 zł na koncie, drukujesz umowy i rachunki wysyłasz do nich i masz kase na koncie do 7 dni.
A oni odprowadzają podatek do US za ciebie a ty tylko na nastepny rok rozliczasz się w picie i jeszcze zwrot dostajesz