Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? (/Temat-Kasa-na-telefonie-jak-przerzucic-na-konto-bankowe-58809)

Strony: 1 2


Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - BabciaKleofas - 14-09-2012 08:54

Witam po tak długiej nieobecności i przepraszam za nieaktywność. Zakładam ten temat, ponieważ pomyślałem "co mam zrobić z kasą na telefonie, jeśli nie dam rady wszystkiego wygadać?" Tu kieruję pytanie do Was: znacie jakieś sposoby, aby "przelać" pieniądze z konta na komórce, na konto bankowe? Jakiekolwiek, płatne smsy (byle nie subskrypcje), anything? Dzięki z góry!


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - Admin - 14-09-2012 09:21

konto w dotpay/smsprofit/cashbill i odzyskasz 50%


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - diabloo07 - 14-09-2012 09:21

Możesz próbować sprzedawać smsy premium na Allegro i forach za % ceny.


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - BabciaKleofas - 14-09-2012 15:29

Hmm, spróbuję dotpaya - jakoś nie chce mi się bawić w sprzedaż na Allegro. W każdym razie wielkie dzięki za pomoc!


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - avia66 - 14-09-2012 18:12

jest taka strona jak profitsms.pl kiedyś używałem sprawdź Smile


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - Kzn - 14-09-2012 18:28

Wystaw na allegro kilka doładowań za 5zł a sprzedawaj za 4,50zł i tu chyba odzyskasz najwięcej Smile


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - yazir - 14-09-2012 18:40

4,5 napewno nie dostanie. Mógł by liczyć na okolice 3,5-4. Za 4,4zł można kupić doładowanie które przedłuża ważność konta. A przelew sms nie przedłuży.


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - marcel_kk - 14-09-2012 18:51

Jak masz T-mobile to wezme
doładowanie 5-10 zł w rozsądnej cenie .


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - damianus627 - 14-09-2012 19:18

a w t-mobile jest przelew sms możliwy?


RE: Kasa na telefonie - jak przerzucić na konto bankowe? - miniek9090 - 14-09-2012 19:26

jak masz w orange to kupię przelew sms w rozsądnej cenie Smile