Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? (/Temat-Jak-sprawdzic-ruch-na-jakiejs-stronie-www-58775)



Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - LessiPL - 13-09-2012 13:29

Jak w temacie - jak sprawdzanie ruchu cudzej strony www ? da się to jakoś zrobić?


RE: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - v3XeR - 16-09-2012 17:33

wpisz w google stat4u


RE: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - Nikodemsky - 16-09-2012 21:17

W przybliżeniu możesz się dowiedzieć tego z alexy, jeśli wartość witryny wynosi mniej niż 100.000 to powinny wyświetlić się szczegóły odwiedzin.


RE: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - Pentas - 19-09-2012 01:56

a speddstest tez mowi prawde mijwiecej czy nie?


RE: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - Nikodemsky - 19-09-2012 02:04

(19-09-2012 01:56)Pentas napisał(a):  a speddstest tez mowi prawde mijwiecej czy nie?

ale to chyba związku nie ma... jeśli pytasz czy pokazuje faktyczną prędkość łącza to zależy od serwera na którym przetestujesz ale to chyba nie w temacie ;p


RE: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - yazir - 19-09-2012 02:06

Chodziło mu chyba o to: http://www.speedtest.pl/wycena


RE: Jak sprawdzić ruch na jakiejś stronie www ? - Nikodemsky - 19-09-2012 02:10

To przepraszam ;p

Z tego co jednak wiem, to wyceny stron są rzadko adekwatne do faktycznego stanu, co do ruchu również tak jest - dałem do testu stronkę na której mam 1k uu dziennie a tutaj wykazuje 220, tylko PR się zgadzał.