Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz (/Temat-Nisze-I-Konkurencja-Czy-To-Az-Tak-Bardzo-Wazne-Zobacz-58521)



Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Grabu - 06-09-2012 17:06

Witajcie,

Zastanawiając się ostatnio nad niszami i konkurencją pod każdym względem (blogi, strony, google, youtube itp.). Doszedłem do wniosku że dla początkującej osoby próba znalezienia niszy może stanowić problem i zniechęcać ją do dalszych działań. Przetestowałem kilka tematyk na których można zarobić pieniądze dzięki cashfile i innym serwisom tego typu w których jest bardzo duża konkurencja.

Weźmy za przykład: gry, hacki, trainery, boty, gry facebookowe itp. - Mają one bardzo dużą konkurencję (Badając te słowa kluczowe programem senukeX pokazał on wynik : "Nie ma szans na przebicie"). Jednak próbowałem dalej bo wiem że dużo osób jest chętnych do wypełniania ankiet jeśli chodzi o te zagadnienia.

Pierwsze co zrobiłem to zastanowiłem się gdzie amatorzy będą szukać takich programów - To oczywiste: Google, Youtube. Niestety te dwie wyszukiwarki o podobnym schemacie szukania były już od dawna zapełnione wysoko wypozycjonowanymi stronami na ten temat.
Lecz nie poddałem się i szukałem dalej. Doszedłem do wniosku że dobrym sposobem mogą być fora o tematyce takiej jak nasz plik, czy też strony na których ludzie będą zadawać pytania na temat hacków, botów do danych gier i znajdując kilka takich portali odpowiedziałem na ich pytania pisząc w języku angielskim teksty w stylu: "Polecam Ci tego bota/hacka/cheata: Tutaj adres do strony Korzystam z niego już od 2 tygodni i działa bez zarzutów". Teraz tak: osoba szukająca takiego hacka nie widzi spamu typu: "Odwiedź: http://hack.com" tylko widzi opinie użytkownika tego programu na temat strony którą poleca. Tyle. Dało mi to ogółem 3 tysiące wyświetleń mojej strony o hackach i około 50 pobrań - Czas pracy: ponad godzina - Myślę że to dobry wynik. Co o tym myślicie? Korzystaliście z takiej lub podobnej metody wcześniej?


RE: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Szaman1644 - 06-09-2012 17:21

Co do hacków i tym podobnych to raczej trudno się przebić, ale zawsze można tylko trzeba dobrze wypozycjonować filmik. Ja ostatnio spróbowałem użyć dość starej i chyba wszystkim znanej nisze i sam się zdziwiłem, bo miałem pobrania i to z samego YT, więc to zależy jak się zabierzesz do tego.


RE: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Nikodemsky - 07-09-2012 02:05

Nisze do jest szeroki temat do polemizowania, większość uploaderów PPA korzysta z YT i blogów ponieważ jest to najprostsze i sprawdzone, sposoby o których wspominasz są również skuteczne, jeśli je odpowiednio wykorzystasz - na jednych forum ktoś spojrzy, na drugim wylecisz z permabanem(sposób ten tyczy się nie tylko hacków ale i ebooków itd. ).

Jest masa sposobów na wykorzystanie nisz - ja przykładowo testowowałem Omegle bot, do pewnej niszy i wyniki były całkiem ciekawe ale bot niestety był zabugowany i była masa problemów... na zagranicznych forach czytam często, że tzw. "e-whoring" jest bardzo opłacalny, zwłaszcza gdy trafisz na strony, gdzie jest masa napalonych nastolaktów(cały czas mówię o PPA) - zdziwiłbyś się, co ludzie potrafią wymyślić, aby komuś wcisnąć ofertę albo zmusić do wykonania oferty.

Konkurowanie w niszach na googlach/YT jest dla osób, które mają pojęcie o pozycjonowaniu/promocji w innym przypadku trzeba szukać po prostu nowych albo mało popularnych nisz.

Podsumowując... sposobów jest wiele, pomysł, który tutaj zarzuciłeś jest już wykorzystywany przez ludzi(głównie przez tych z głową na karku Smile ) i może się komuś informacja przydać i jeśli wpadłeś na coś takiego, to proponuję kombinować dalej - może trafisz na żyłę złota Smile


RE: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Grabu - 07-09-2012 14:26

To tylko taki wstęp do tego sposobu, chciałem aby początkujący bardziej zgłębili tą technikę bo jak mówisz też zauważyłem że jest bardzo opłacalna Wink


RE: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Matu_zabdyr - 22-09-2012 09:21

Dobrym sposobem na początek też jest "zagadywanie" graczy/forumowiczów i rozmowa na temat fake hacka - potem jego reklama i ewentualne ściągnięcie nasze Smile


EDIT: Dodatkowo powiem, że SPAM naszym botem/chakiem/craciem - ogolnie fakiem prawie nic nie daje. Góra to kilka pobrań i bany na każdym forum na którym spamujemy. To tylko moja obserwacja.


RE: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Grabu - 22-09-2012 15:24

Oczywiście że "zły" Spam nic nie da ale możesz przecież zapytać czy ktoś już pobierał Twojego hacka bo nie wiesz czy działa czy coś podobnego Wink


RE: Nisze I Konkurencja - Czy To Aż Tak Bardzo Ważne? Zobacz - Matu_zabdyr - 22-09-2012 19:49

Nie oczywiście, bo niektórzy myślą, że Spam, ten zły coś da Wink