Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. (/Temat-Poradnik-Jak-zarabiac-na-facebooku-porady-tricki-58473)

Strony: 1 2 3


[Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - szpilmen - 05-09-2012 13:57

Co sprzedaje ?
Poradnik jak zarabiać na facebooku, porady i tricki w jak szybki i efektywny sposób rozkręcić naszego fanpage

Jaki koszt ?
Koszt to zaledwie 30zł

Ile sprzedaje kopi ?
Na sprzedaż jest 10 kopii

Kto dostał poradnik do recenzji ?
Administrator zarabiam.com

Czy gdy kupi go więcej osób będzie miało to wpływ na moje zarobki ?
Nie

Dlaczego sprzedaje ?
Ponieważ potrzebuje pieniędzy na już a w ogóle nie wpływa to na zarobki moje

Recenzja już jest.

A zapomniałem, płatność na: pp, payza, ostateczności konto bankowe lub doładowanie do heyah (tylko jednej osobie)


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - Admin - 05-09-2012 14:11

Dostałem do recenzji, poradnik krótki, ale konkretny nie znałem tego sposobu, faktycznie można w bardzo prosty sposób stworzyć dużego fanpaga i nie są to gnioty typu : "kliknij lubie to i sharuj i komentuj, a zobaczysz cycki mojego wujka". Prócz wiedzy jak go stworzyć dowiecie się jak na nim zarobić (chociaż to pewnie jest dla większości oczywiste). Cena niewielka, poradnik godny polecenia.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - surfer0700 - 05-09-2012 14:45

A czy nie jest to przypadkiem: "Pierwsze 10.000 dostaje super megaśne słitaśne koszulki?" ;D


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - szpilmen - 05-09-2012 14:54

nie


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - rajmek126p - 05-09-2012 15:01

Co to za recencja??? dziwne... to jakby w stylu podstawówki/gimbnazjum i to nie. Nic tutaj do tematu praktycznie. Ta recencja mnie nie przekonuje. Lepiej jakby poradniki dostawali moderatorzy/tutorzy ponieważ oni napisza na temat przynajmiej


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - szpilmen - 05-09-2012 15:03

(05-09-2012 15:01)rajmek126p napisał(a):  Co to za recencja??? dziwne... to jakby w stylu podstawówki/gimbnazjum i to nie. Nic tutaj do tematu praktycznie. Ta recencja mnie nie przekonuje. Lepiej jakby poradniki dostawali moderatorzy/tutorzy ponieważ oni napisza na temat przynajmiej

Miał Ci napisać co jest w poradniku ? nie rozkiniam.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - tomazzi - 05-09-2012 15:09

dokładnie bardziej recenzja wystawiona przez słoniasek lub Coristo byłaby informująca co i jak i podająca szczegóły, nie ubliżając oczywiście recenzji admina ale nie mówi ona w sumie nic
słoniasek lub Coristo wystawiając recenzję informują tak, że wiemy o co chodzi ale nie wiemy czego się dowiemy z zakupionego poradnika
daj im do recenzji i niech oni wystawią recenzję, wtedy prędzej znajdziesz chętnych na swój poradnik


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - Dennisek78 - 05-09-2012 15:10

Ta recenzja nie ma być mega słitaśna, ma pokazywać w realny sposób treść poradnika, i tak banan uczynił ...


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - Kabajana - 05-09-2012 15:16

On opisał go krótko, bo więcej kilku punktów raczej się nie da opisać.


RE: [Poradnik] Jak zarabiać na facebooku, porady, tricki. - szpilmen - 05-09-2012 15:35

dokładnie, recenzja jest od osoby która ma tutaj reputację i staż, więc nie widzę potrzeby aby ktoś jeszcze dostawał poradnik za darmo Smile