Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Izzy konto MBank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Izzy konto MBank (/Temat-Izzy-konto-MBank-58429)

Strony: 1 2


Izzy konto MBank - Symbian - 04-09-2012 09:57

Siemka mam zamiar założyć sobie izzy konto Mbank,można powiedzieć że już założyłem czekam tylko na kuriera..I gdy czytałem sobie regulamin napotkałem się na takie coś:

Posiadacz rachunku oświadcza, że w zakresie roszczeń mBanku wynikających z niniejszej Umowy dobrowolnie
poddaje się egzekucji prowadzonej według przepisów Kodeksu postępowania cywilnego do wysokości 30 000 zł
(trzydziestu tysięcy zł), obejmujących kwotę długu wraz z odsetkami oraz koszty sądowe i wszelkie inne koszty
i wydatki niezbędne do celowego dochodzenia praw przez mBank.

I może ktoś z was mi wytłumaczyć o co w tym chodzi ?Tongue


RE: Izzy konto MBank - diabloo07 - 04-09-2012 10:02

Ciebie to raczej nie dotyczy, skoro nie masz 18 lat. Dotyczy to kredytów, debetów, kart kredytowych itp.


RE: Izzy konto MBank - Symbian - 04-09-2012 10:18

aha,ok dzięki wielkie Smile


RE: Izzy konto MBank - Max998 - 04-09-2012 11:30

Konto zakładałeś przez internet czy w ich siedzibie?
Też chodzi mi po głowie konto bankowe w MBanku ale się.. boję jakoś założyć.


RE: Izzy konto MBank - diabloo07 - 04-09-2012 11:42

Nie masz czego się bać Tongue aczkolwiek rozważyłbym założenie w Alior Sync Smile


RE: Izzy konto MBank - Max998 - 04-09-2012 12:31

Zawsze wszędzie jest haczyk, tym bardziej jak człowiek nigdzie nie pracuje i nie będą wpływały stałe dochody a co za tym idzie pewnie byłyby jakieś opłaty.


RE: Izzy konto MBank - surfer0700 - 04-09-2012 12:35

Ja mam w Alior Banku i żadnych opłat. Tylko 5 złotych miesięcznie za kartę. Ale karty nie trzeba brać, bo wcześniej nie miałem i nic nie płaciłem. Jeżeli chcesz pomocy, to daj znać, z chęcią udzielę Ci szczegółowych informacji.


RE: Izzy konto MBank - diabloo07 - 04-09-2012 13:17

W ALior Sync nie płacisz nic za prowadzenie konta ani za kartę, możesz nie mieć przez rok żadnych wpływów i nic nie będziesz płacił.


RE: Izzy konto MBank - Max998 - 04-09-2012 13:21

A do jakiego to wieku np. do ukończenia 25 lat?


RE: Izzy konto MBank - rajmek126p - 04-09-2012 13:23

Musi być jakis haczyk. Ty masz tam konto ?, widzę że aby załozyc konto dla osób niepełnoletnich twój opiekun musi być klientem Alior Sync i wyrazić zgodę na założenie konta przez Ciebie.