Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Komu kibicujesz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Komu kibicujesz? (/Temat-Komu-kibicujesz-58379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Komu kibicujesz? - rozi1910 - 22-09-2012 23:53

@up
dokładnie Wink

chodziło mi bardziej o prawdziwych kibiców, którzy chodzą na mecze i chociaż minimalnie się angażują, a nie jedzą czipsy przed tv Wink


RE: Komu kibicujesz? - tollusiek - 23-09-2012 12:05

W takim razie zbyt dużo osób nie będzie udzielać się w temacie. Nie każdy ma okazję pojechać do Barcelony, czy do Madrytu na mecz, nie pozwala na to sytuacja finansowa, bądź inne czynniki. Ja, jeżeli chodzi o piłkę nożną, nie chodzę na żadne z meczy klubów Rzeszowskich bo poziom jaki pokazują jest w granicach zera. Chodziłem na żużel, teraz już nie bo interesuje się tym sportem mniej. Gdy będę dorosły, będę zarabiał pieniądze, to moim marzeniem jest bycie na meczu Barcelony, której kibicuję. Mecze oglądam na internecie, ale nie opuszczam żadnego meczu, staram się jak mogę. Pojechać nie da rady bo koszty i ogólnie, póki co to jest marzenie. Czy się uda? Zobaczymy Smile


RE: Komu kibicujesz? - rozi1910 - 27-09-2012 03:01

@up
Inaczej rozumiemy słowo 'kibicowanie', dla mnie jest to angażowanie się w doping dla klubu, akcje kibiców itp itd.
Będę kibicem tego klubu niezależnie od ligi i poziomu sportowego, chociaz oczywiscie chciałbym aby było jak najlepiej. Jak już mówiłem inaczej pojmujemy ten termin i nie ma się co o to sprzeczać.
Co do tego, że mało osób będzie się udzielać w temacie - trudno, to nie gra roli Smile


RE: Komu kibicujesz? - Tucker - 29-09-2012 10:45

Ja zaskoczę bo kibicuję lokalnej drużynie i staram się chodzić na meczeSmile Bardzo zazdroszcze takim kibicom z Barcelony czy Madrytu, gdzie mają we własnych miastach takie kluby!


RE: Komu kibicujesz? - rowik888 - 29-09-2012 13:33

(29-09-2012 10:45)Tucker napisał(a):  Ja zaskoczę bo kibicuję lokalnej drużynie i staram się chodzić na meczeSmile Bardzo zazdroszcze takim kibicom z Barcelony czy Madrytu, gdzie mają we własnych miastach takie kluby!

No, ale podziel się jaka to drużyna Big Grin


RE: Komu kibicujesz? - polik95 - 29-09-2012 13:40

Ja kibicuje Legii od jakiś 4 lat chodzę na mecze kiedy tylko mam czas i kase Tongue Ostatnio na derbach byłem oczywiście na żylete chodzę


RE: Komu kibicujesz? - Inwestor25 - 29-09-2012 21:48

ja kibicuję lokalnej drużynie - Lechia Gdańsk Smile

A poza tym to kibicuję też GKS Wybrzeże (żużel)


RE: Komu kibicujesz? - Dante92 - 30-09-2012 15:06

Celtic !


RE: Komu kibicujesz? - Arczit - 24-11-2015 00:19

Real ! Chelsea !


RE: Komu kibicujesz? - Ando - 08-12-2015 15:25

Tylko Lech Poznań! Big Grin