Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc z wyborem domeny i hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc z wyborem domeny i hostingu (/Temat-Pomoc-z-wyborem-domeny-i-hostingu-58181)



Pomoc z wyborem domeny i hostingu - matiss34 - 30-08-2012 14:27

Witam, pisze do was z prosba o pomoc z wybraniem domeny i hostingu oraz firmy gdzie mam to kupic. Na strone bede wrzucal fake pliki z serwisow ppa do pobrania. Gdzie mi sie najbardziej oplaca kupic oraz bez obaw ojakies problemy z prawem. Ale chyba nie lame prawa wrzucajac fake'i. Podobno slyszlaem ze niektorzy kupuja serwer w jakims kraju typu chiny gdzie lamie sie prawo i prawa autorskie i na serwerze z takiego kraju nic mi nie zorbia. Czekam na wasze opinie


RE: Pomoc z wyborem domeny i hostingu - WojaKk - 01-09-2012 11:43

Kto powiedział, że programy mają działać? Przecież nic ci nie zrobią jak taki program jest zepsuty Wink Najlepiej wrzucić takie programy, które "działają", czyli normalnie się uruchamiają i generują kody / hakują / dodają jakieś przedmioty w grach ale oczywiście to tylko efekt wizualny a w rzeczywistości nic nie robią. Takie coś to nie jest łamanie prawa Wink
A co do domeny to jeśli masz 18 lat, możesz za darmo zamówić domenę .pl , wiele stron takie oferują


RE: Pomoc z wyborem domeny i hostingu - EyeOfDevil - 01-09-2012 12:28

Domenę polecam kupić w aftermarket.pl najtaniej w Polsce, a na hosting webd.pl lub jakiś darmowy jeśli nie potrzebujesz za dużo miejsca na stronę typu hdsi.pl jak na darmowy to jest bardzo dobry.


RE: Pomoc z wyborem domeny i hostingu - mmr - 15-05-2013 10:18

Jeżeli chcesz mieć profesjonalny hosting z dodatkowymi narzędziami (jak zaawansowany autoresponder i pokój konferencyjny polecam) hosting GVO. Na pliki będziesz miał dużo miejsca, bo aż 200GB. Co do domeny moim zdaniem domeny.tv.
Mogę też pomóc w razie czego z instalacją strony na tym hostingu.


RE: Pomoc z wyborem domeny i hostingu - full2000 - 26-01-2016 23:08

Domenę też jest spoko kupić na az pl a hosting moze byc biznes-host pl, inne moge polecic na privSmile

edit: haha, sry za odkop, dopiero zauważyłem o.O Rolleyes


RE: Pomoc z wyborem domeny i hostingu - Natti - 28-03-2017 16:20

Mój przyjaciel kupił hosting i domenę tu. Mówi bardzo dobrze o tej firmie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie hostingu? Jak wybrać nazwę domeny? Dziękujemy za pomoc przybysza.


Pomoc z wyborem domeny i hostingu - Hybrid1990 - 09-03-2021 19:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.