Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa (/Temat-Zarabianie-Na-Sieciach-Afiliacyjnych-Kolejny-Poradnik-Mojego-Autorstwa-58062)

Strony: 1 2


Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - NowyKoles - 28-08-2012 13:30

1. Nazwa poradnika : Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych BETA
2. Przeznaczenie : Poradnik przeznaczony dla osób które chcą zarobić pieniądze na sieciach afiliacyjnych.
3. Cena : 5$ dla pierwszych dwóch osób. Pózniej cena to 7$
4. Opis : Chcesz zarabiać na sieciach afiliacyjnych a nie masz pomysłu jak to osiągnąć? Dzięki mojemu poradnikowi poradzisz sobie w 100% .Dużo ludzi zarabia na sieciach afiliacyjnych ponieważ ma swoją stronę i może sobie na to pozwolić. Większość ludzi jednak kombinuje jak może aby coś na tym zarobić i nie dostać bana. Moja metoda była testowana przeze mnie i jeszcze przez kilka osób. Nigdy się nie zdarzyło aby któś dostał bana lub żeby ktoś nie dostał wypłaty. Poradnik jest w wersji BETA , jest to beta lecz mimo to już dzięki niej możesz zacząć w pełni zarabiać. Wersja pełna będzie zawierać tylko więcej screenów aby nawet mało doświadczona osoba sobie poradziła.
5. Sposób płatności i wysyłki : Płatność poprzez Payza

Zapraszam do kupna.
Pragnę jeszcze wspomnieć, że osoby które kupiły mój poradnik Sponsokdo za 10$ dostają poradnik o Sieciach Afiliacyjnych za darmo więc warto zastanowić się nad całością za 10$


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - Nokia - 28-08-2012 16:18

recenzja ?


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - NowyKoles - 28-08-2012 19:28

Nie ma kto tego dokonać


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - viper_vaga - 28-08-2012 19:37

(28-08-2012 19:28)NowyKoles napisał(a):  Nie ma kto tego dokonać
Ja mogę przy okazji. Ale skoro widze, że BETA kosztuje 5$ to FINAL będzie kosztowała 30$ ?


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - Coristo - 28-08-2012 19:39

Daj do recenzji na pw. Chyba, że już się ktoś tym zajmuje.


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - Nokia - 28-08-2012 19:39

viper_vaga nie ośmieszaj się NowyKoles poproś jakiegoś Tutor'a Wink


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - NowyKoles - 28-08-2012 19:40

Cena nie ulegnie zmianie Wink dwie pierwsze osoby za 5$ reszta za 7$ , Daję do tutora


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - Nokia - 28-08-2012 20:04

Coristo czekam na twoją recenzję i jestem zainteresowany zakupem


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - Coristo - 28-08-2012 20:41

Ok. Poradnik obszerny, wszystko wyjaśnione co zrobić krok po kroku.
A więc tak co nam będzie potrzebne:
1. Musimy założyć własną stronę internetową/blog i pokryć jej koszty.
2. Musimy opłacić sposób który pozwoli nam na bezkarne robienie ofert aczkolwiek z umiarem. Ten koszt to ok 100zł.
3. Sposób zarabiania na sieciach afiliacyjnych - jak sama nazwa poradnika wskazuje, nasza strona będzie musiała być przyjęta przez kilka z nich. Najlepiej nie mniej niż 5-6.

Co więcej jest w poradniku ? Odpowiedni dobór ofert, dodanie ich tam gdzie być powinny, kilka niezbędnych tricków, dokładny opis tego, co związane jest z tym największym kosztem jaki musimy ponieść.

Koszt nie jest wielki, jeżeli ktoś się zdecyduje i weźmie do roboty to wszystko zwróci się w przeciągu kilku dni. Jeżeli mamy już bloga/stronę to koszty będą mniejsze i praktycznie nic nam nie pozostanie jak trzaskanie kasy.
To chyba tyle. jakieś pytania ? Piszcie pod tematem/PW.


RE: Zarabianie Na Sieciach Afiliacyjnych - Kolejny Poradnik Mojego Autorstwa - NowyKoles - 28-08-2012 20:45

Dzięki za recenzje