Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Wasze-Zarobki-Fc-Dziennie-Miesieczne-Alltime-owe-58015)



RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - panarbuz - 06-04-2013 18:58

Trzeba szukać nowych nisz Wink Ja mam z jednego bloga 600 Unikalnych dziennie i czasami ciężko o pobranie. Więc, do dzieła.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Zupagesto - 07-04-2013 13:25

A u mnie dziwna sprawa bo dostałem 0,84$ i później 0,8$ za pobranie z Polski tylko że pliku do którego link był tylko w archiwum, więc ten ktoś musiał pobrać najpierw samo archiwum winrara a później ten plik. Za pobranie pliku winrara 0$. Ktoś potrafi to wytłumaczyć?


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Vister81 - 07-04-2013 14:06

ITALY $2.48

Włochy uratowały dzień! Huh


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Szaman1644 - 07-04-2013 14:16

Pakistan 0,24$


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - As7 - 07-04-2013 22:08

Ja dzis ostro 10 pobran Big Grin egipt i pakistan po 0$ reszta uzbierała 4,25$ Big Grin jak na razie rekordowa dniówka Big Grin moze jeszce dziś cos wpadnie Big Grin trzeba brac sie do roboty i uzupełniać bloga do 200 wpisów Big Grin jak na razie 40 Big Grin


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Devil877 - 07-04-2013 22:27

2013-04-07 23:07:13 UNITED STATES $0.85

marny weekend pokerface


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Vister81 - 08-04-2013 21:48

U mnie dziś totalne zero... Nawet nie było 100 wejść w linki, nosz kurde... A blog coraz to bardziej mniej wyświetleń zgarnia Sad


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - MartinS - 08-04-2013 22:01

Pamiętajcie, że wyświetlenia to nie wszystko. Najważniejsza wg. mnie jest wiarygodność bloga. Musi on wyglądać tak, żeby osoba, która na niego weszła (szukając hacka/gry/xxx/blablabla) nie pomyślała 'ch*jowy wygląd, pewnie fejk - idę szukać dalej'. Pomyślcie sobie, że idziecie do sklepu - widzicie z daleka szyld ZAJEBISTE UBRANIA TYLKO U NAS I TYLKO DZIŚ, wchodzicie a tam chlew i info na szyldzie mija się z rzeczywistością. Co robicie? Wychodzicie i nigdy tam nie wracacie.
Jeśli robicie własne hacki, róbcie je porządnie. Jeśli kopiujecie, szukajcie tych najlepszych wizualnie.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - As7 - 09-04-2013 07:12

Ja jestem podbudowany bo u mnie na 10 pobran 6 to zawsze z anglojęzycznego kraju. Usa albo anglia. Co idzie z tym ze jednak mój blog w tym jezyku jest w miare dobry i przejrzysty xD

wczoraj kolejne 3$ i 800 unikalnych wejsc.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - BabyBuns - 09-04-2013 16:15

Progres Lol
[Obrazek: 818a4s.jpg]