Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Wasze-Zarobki-Fc-Dziennie-Miesieczne-Alltime-owe-58015)



RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - As7 - 23-02-2015 09:21

widze ze dużo nowych twarzy tu ciuła Big Grin Chyba trzeba wrócić by coś przyrobić Smile

Dużych zarobków życze Wink


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Max998 - 07-03-2015 01:33

Dzisiaj pojawiła się fajna nowa nisza i od razu 1 pobranie po 4 wejściach w link. Smile

[Obrazek: 3155491cef65.jpg]


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Max998 - 18-03-2015 23:00

Od pewnego czasu prowadzę bloga po polsku o dziwno zdarzają się również pobrania z innych krajów niż Polska, przyjemne uczucie i nie trzeba się użerać z tłumaczeniem ogromnego tekstu jaki się przygotowuje pod dany post.

Dzisiaj oprócz Polski za $1,61 wpadło też Anglia za $0,64 i Brazylia za $0,18. Smile


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - dexterr06 - 26-03-2015 12:19

kurde, musze sie spowrotem zabrać bo u mnie bida... raz na 2-3 dni wpada za 1$ ;/


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Max998 - 27-03-2015 18:46

Dzisiaj wpadło mi $0,89 z Brazylii całkiem sporo jak na ten kraj. Do tej pory stawka za pobranie z tego kraju nie była wyższa niż $0,18.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - panarbuz - 28-03-2015 12:18

U mnie lekka lipa, wczoraj dwa pobrania za centy. Wzrost odwiedzin na blogu jednak nie odbija się to pozytywnie na pobraniach...

WCZORAJSZE ZAROBKI Zarobki z pobrań
$ 0,45

MCZ: $38.58
Myślałem, że pod koniec miecha coś skoczy, a tu lipa :<


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - astrocash_scam - 29-03-2015 16:22

i cant believe no earnings for 6 months in Firecash. Not even a cent..20 referrals and no comissions. admin only like pL top earners Sad


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Kiljan - 30-03-2015 21:29

(29-03-2015 16:22)astrocash_scam napisał(a):  i cant believe no earnings for 6 months in Firecash. Not even a cent..20 referrals and no comissions. admin only like pL top earners Sad
Really? So sad...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Max998 - 03-04-2015 22:33

Już myślałem, że dzisiaj nic nie zarobię a tutaj taka niespodziewanka..
Dwa pobrania z Polski jedno po drugim za - $1,61 i $4,21. Smile
Taki trochę prezent od zająca wielkanocnego. Big Grin


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Max998 - 07-06-2015 22:59

Bardzo fajne pobranie mi dzisiaj wpadło z mirrora, którego używam najrzadziej - megadown.us - $2,78.
Pobranko wpadło z Polski ale trochę mi głupio bo link, który był w środku okazał się jak przed chwilą sprawdziłem niedziałający już (za stary).. Podmieniłem go no ale ten ktoś na pewno nie miał fajnej niespodzianki.. Na prawdę dziwię się jak niektórzy zarabiają na typowym oszustwie. Tongue