Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Wasze-Zarobki-Fc-Dziennie-Miesieczne-Alltime-owe-58015)



RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - As7 - 15-09-2013 00:05

(14-09-2013 19:47)Devil877 napisał(a):  vankosiara masz racje gdybym się wziął to bym lepiej zarabiał ale mam też inną pracę więc to nie możliwe... jak wracam to nie mam na nic ochoty.. AS7 widocznie trafiłem na zły dzień.. ponisło mnie wczoraj.. Więc duże przepraszam

spoko bez urazy. Sam ostatnio mało mam czasu na projekty czy prace. Fakt, nie pracuje ani nawet nie studiuje, ale nie jestem "no livem" xD Moja doba powinna trwac przynajmniej 32 h i byłoby OK Big Grin a co dopiero jak studia będą.

Yesterday total earnings $31.66

taka średnia dniówka juz jest ładna Big Grin

Co do FB to sam mam projekt który stoi mi nie naruszony. A niezła kasa się kroi. Smile A spać trzeba Sad


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - KisuShite - 15-09-2013 00:49

Yesterday total earnings $1.53

Wejść w mirrory sporo, pobrań kilka... szkoda, że większość z końca świata za kilka centów. Zawsze do przodu - Na bułkę i soczek zawsze jest ;D


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - vankosiara - 15-09-2013 19:22

Today's download earnings $13.34

@steel123

OMG WTF Xpokerface Rolleyes ?


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Masterjam - 15-09-2013 21:45

(15-09-2013 00:05)As7 napisał(a):  
(14-09-2013 19:47)Devil877 napisał(a):  vankosiara masz racje gdybym się wziął to bym lepiej zarabiał ale mam też inną pracę więc to nie możliwe... jak wracam to nie mam na nic ochoty.. AS7 widocznie trafiłem na zły dzień.. ponisło mnie wczoraj.. Więc duże przepraszam

spoko bez urazy. Sam ostatnio mało mam czasu na projekty czy prace. Fakt, nie pracuje ani nawet nie studiuje, ale nie jestem "no livem" xD Moja doba powinna trwac przynajmniej 32 h i byłoby OK Big Grin a co dopiero jak studia będą.

Yesterday total earnings $31.66

taka średnia dniówka juz jest ładna Big Grin

Co do FB to sam mam projekt który stoi mi nie naruszony. A niezła kasa się kroi. Smile A spać trzeba Sad

I to mi się podoba , kasa kasą ale szacunek do innych to podstawa Smile
A co do AS7 to parę razy bezinteresownie mi pomógł w okresie swoich najlepszych miesięcy
Do dzieła panowie , rozbujajcie na nowo swoje strony


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Mafiozo19990 - 16-09-2013 21:14

dziś: $.1.88 cos tam wpada..


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - adam064732 - 16-09-2013 21:18

Dzisiaj $7.80 Germany. Z jednej strony jestem szczęśliwy a z drugiej nie ;/ Szczęśliwy z tego, że wogle wpadło jakieś pobranie a
nieszczęśliwy ponieważ myślałem, że to z nowej strony którą promuję od 4 dni a tutaj patrzę nisza jest ze starego bloga Big Grin
Na starym nic nie robiąc od paru miesięcy (przerwa od PPA) mam około 30-50 wejść dziennie. A na nowym średnio 30 ;/ Mam nadzieję, że to tylko początki są takie trudne ;/


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Jacuss - 16-09-2013 21:27

Dzisiaj: $4.42 Jerk2


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - vankosiara - 16-09-2013 21:29

Today's download earnings $9.39


Dzisiaj chujuffka, żadnego lepszego pobrania Jerk2


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - comanche - 16-09-2013 23:04

za poniedzialek nędzne 0,72$Big Grin


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - hutas22 - 18-09-2013 15:45

wczoraj tylko 2.59$$