Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Wasze-Zarobki-Fc-Dziennie-Miesieczne-Alltime-owe-58015)



RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - makingmoney - 31-07-2013 19:42

...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - CreepyUploader - 31-07-2013 19:55

To mi powiedz jaki miałeś hosting i jaki masz hosting teraz Big Grin i za co Ci zablokowali, bo masz duze zarobki to pewnie duzo UU jak ja, tez szukam hostinguBig Grin

@sorka za ofttop again xD


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - Masterjam - 31-07-2013 20:23

Month's total earnings $52.03
Last month earnings $18.46


To i ja małe podsumowanie. Trzeci miesiąc w PPA tak na poważnie.

Jak widać zarobki się zwiększyły, choć wiem że dużo osób zarabia tyle dziennie albo i na godzinę Smile. Pod koniec czerwca przeniosłem się z blogerra na płatny hosting i domenę.Zacząłem od nowa z nową stroną i nazwą. Dużo już wiem o SEO,katalogach , pingowaniu i...... uczę się dalej.
Mimo zaczynającego się w poniedziałek urlopu, cel na sierpień to minimum 200$.
Powodzenia i wszystkim życzę jeszcze większych zarobków w sierpniu impreza

P.S.Czy ktoś mógłby mi na PW podpowiedzieć o co chodzi z tym autopilotem,ponieważ mogę być przez całe dnie nad wodą lub ogólnie byczyć się na plaży.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - makingmoney - 31-07-2013 20:27

...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - create - 31-07-2013 20:30

Wraz ze zmianą hostingu zmieniasz również adres strony i od nowa będziesz pozycjonował ją? Czy po banie tylko hosta się zmienia a adresu nie trzeba?

Month's total earnings $521.57


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - roniartur - 31-07-2013 20:39

Month's total earnings $442.84
Last month earnings $235.47
Today's total earnings $18.83
Yesterday total earnings $3.72

Celem było 500$, no cóż... Nie udało się. Może w sierpniu się uda Wink
Pozycjonowanie dość szybko zaczęło przynosić efekty (11 dni), nawet w bardzo popularnych frazach. Smile

Cel na sierpień 555$


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - vankosiara - 31-07-2013 20:39

Today's download earnings $5.72

Dzisiaj trochę skromniej ale jeszcze nie koniec dnia Wink


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - TastemanPL - 31-07-2013 20:41

Last month earnings $4.88
Month's total earnings $10.24
Żałośnie ale zawsze coś.


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - makingmoney - 31-07-2013 21:02

...


RE: Wasze Zarobki Fc ! [Dziennie, Miesięczne, Alltime'owe] - sylwekssj - 31-07-2013 22:47

Today's download earnings $75.69
Yesterday total earnings $41.61

Month's total earnings $1,029.86
Last month earnings $817.09

Huh