Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking dawniej JBP pożyczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking dawniej JBP pożyczka (/Temat-ProfitClicking-dawniej-JBP-pozyczka-57975)



ProfitClicking dawniej JBP pożyczka - Cherri - 26-08-2012 18:37

Nietypowo, ponieważ chcę pożyczyć 10$ na start do JBP. To co mogę zaoferować to, rejestracja z reflinka; dla osoby, która mi pożyczy dam login i hasło do tego konta, gdzie będę miał pieniądze, gdy tylko nazbieram parę $ oddam to co porzyczyłem.


RE: ProfitClicking dawniej JBP pożyczka - reklamatorxx - 26-08-2012 19:11

(26-08-2012 18:37)xsajdq napisał(a):  Nietypowo, ponieważ chcę pożyczyć 10$ na start do JBP. To co mogę zaoferować to, rejestracja z reflinka; dla osoby, która mi pożyczy dam login i hasło do tego konta, gdzie będę miał pieniądze, gdy tylko nazbieram parę $ oddam to co porzyczyłem.

10$ dostaniesz jako bonus za darmo na start. Chcesz pożyczyć 10$ oprócz bonusu?


RE: ProfitClicking dawniej JBP pożyczka - duzypawel - 27-08-2012 06:50

10$ bonusu 'działa' przez 45 dni więc RACZEJ nie starczy na zakup nowej pozycji.

co do samej prośby, jest bardzo dziwna. załóż sobie stp czy ego, wpłać 35 zł i sobie przelej na jbp. gdzie jest problem?


RE: ProfitClicking dawniej JBP pożyczka - Morlok - 27-08-2012 07:57

(27-08-2012 06:50)duzypawel napisał(a):  co do samej prośby, jest bardzo dziwna. załóż sobie stp czy ego, wpłać 35 zł i sobie przelej na jbp. gdzie jest problem?

Problem w tym że rodzice nie dali mu kieszonkowego.

Dzieciaku, skąd ci takie pomysły przychodzą do głowy? A co zrobisz jak program padnie? oddasz swój telefon pod zastaw? Idź porozdawaj ulotki a potem inwestuj SWOJE pieniądze a nie bedziesz ryzykował cudze żeby zarabiać z prędkością 10zł na miesiąc. Nie szkoda ci czasu i nerwów?