Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forumowa Ekonomia - Forum Gold - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Forumowa Ekonomia - Forum Gold (/Temat-Forumowa-Ekonomia-Forum-Gold-57911)

Strony: 1 2 3 4 5


Forumowa Ekonomia - Forum Gold - Admin - 25-08-2012 08:01

Witajcie serdecznie,

Jak doskonale zdajecie sobie sprawe, Nasza forumowa waluta Forum Gold, straciła na wartości i już nie jest tak cenna jak kiedyś,
generalnie nie mamy w planach rozwijania obecnego modelu, tak więc można śmiało uznać że FG nie ma dużej wartości.
Do końca wekkendu (tj. 26 sierpień) będziecie mogli wydać resztę Waszych FG w forumowym shopie,
po tym czasie nastąpi ich wyzerowanie i wejdzie zupełnie nowa polityka ich wartości oraz zdobywania.

Chciałbym by FG stały się wirtualnym wartościowym nabytkiem.
Każdy z użytkowników będzie mogł przelać swoje Forum Goldy,
została wprowadzona historia transakcji, która powinna wykluczyć większość prób oszustw,
zastanawiam się również nad powołaniem specjalnej osoby - MEDIATORA, która by pośredniczyła w tego typu transakcjach.

[attachment=728]

Głównie zmienią się 3 rzeczy, które zapewne będą dla Was najistotniejsze :
1. FG będą do zdobycia poprzez sms, dotacje pp, forumowe konkursy czy nowy dział refback (o tym niżej)
2. Powstanie nowy dział Refback za FG - w którym będziecie mogli sprzedawać i kupywać usługi lub np poradniki o PPA za Forum Goldy.
3. Obecny Shop zostanie mocno zmodernizowany planujemy możliwość wymiany zdobytych przez Was FG na forumowe gadżety
typu - długopisy, kubki, koszulki z logiem Zarabiam.com


Cała polityka nie przewiduje zysku dla Nas, chcemy po prostu sprawić by FG stało się wartościową forumową walutą,
jeśli ten pomysł się nie sprawdzi to zlikwidujemy pomysł numer 1 i 3, wprowadzając jakiś prosty model zdobywania Forum Goldów i dział refback za FG.


Generalnie głęboko wierzę, że mój pomysł przypadnie Wam do gustu.
Wiem, że wszystkim nie można dogodzić, jednak obecne punkty FG stonowią wartość symboliczną i najwyższa pora to zmienić.


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - tomazzi - 25-08-2012 08:30

Mnie jak najbardziej proponowane zmiany się podobają z kilku względów :
1 wyrównane zostaną szanse posiadania FG dla wszystkich czego nie ma w obecnym modelu, bo jedni je zdobywają mają kilka tyś a inni mają po kilkanaście, w nowych propozycjach szanse staną się równe dla wszystkich
proponowane zmiany w sklepiku, wprowadzenie forumowych gadgetów też jest dla mnie super pomysłem Smile
fajnie będzie rano zasiąść do pc, pić kawę w kubku z logiem zarabiam.com i zarazem przeglądanie interesujących mnie informacji na forum zarabiam.com Smile


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - nitram - 25-08-2012 08:44

Również jestem za, każdy nowy pomysł rozwija forum, wiadomo będą zwolennicy i przeciwnicy, myślę że tych drugich mniej. Szkoda że moich FG mi nie wystarczy na nic rozsądnego w shopie ale mówi się trudno. Mogę być też mediatorem tylko musiałbym dokładnie znać szczegóły i zakres obowiązków.


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - Boonys - 25-08-2012 09:01

Dobry pomysł, była kiedyś dyskusja na ten temat, widzę, że coś się dzieję. Oczywiście, będą ludzie którym to do gustu nie przypadnie, ale na pewno będzie ich mniej niż zwolenników tego pomysłu. Jak dla mnie świetnie - Lans na mieście w koszulce ZC Tongue


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - WojaKk - 25-08-2012 09:18

Jestem za, jednakże można by było nie usuwać zdobycia jednego FG za klik w Forum Gold Wink Tylko, że miałby oczywiście mniejszą wartość niż obecny jeden FG.


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - Admin - 25-08-2012 09:26

(25-08-2012 09:18)WojaKk napisał(a):  Jestem za, jednakże można by było nie usuwać zdobycia jednego FG za klik w Forum Gold Wink Tylko, że miałby oczywiście mniejszą wartość niż obecny jeden FG.

Niestety, nie ma wartości po przecinku, a taka zmiana wymagałaby przerobienia kilkudziestu plików wykorzystujących system FG i mogła powodować błędy w działaniu.


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - WojaKk - 25-08-2012 09:32

To może przynajmniej 5% szans na znalezienie jednego FG? ;s W końcu trudno trafić a jak się już kilkanaście razy wejdzie Wink


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - Admin - 25-08-2012 09:36

(25-08-2012 09:32)WojaKk napisał(a):  To może przynajmniej 5% szans na znalezienie jednego FG? ;s W końcu trudno trafić a jak się już kilkanaście razy wejdzie Wink

Nie, przez takie praktyki FG znów nie będzie miało żadnej wartości.


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - surfer0700 - 25-08-2012 09:53

Świetny pomysł! Popieram Cię w 100%. Jednak mam nadzieję, że nie będzie trzeba się za bardzo gimnastykować, aby zdobyć jakieś Goldy. Wink


RE: Forumowa Ekonomia - Forum Gold - patyk339 - 25-08-2012 10:00

Super pomysł, popieram w 100%. Wcześniej FG można było zdobyć bardzo łatwo i tak jak mówił Admin, w zasadzie jego wartość była równa zeru. Teraz FG będzie miało jakąś wartość Smile.