Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog- Wp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Blog- Wp (/Temat-Blog-Wp-57827)



Blog- Wp - cupcup - 23-08-2012 12:22

Co dodać na bloga aby go uatrakcyjnić ?


//
mam motyw arras


RE: Blog- Wp - Admin - 23-08-2012 12:29

Jak masz ładny layout to najlepiej nic nie dodawać, ciężko oceniać coś czego się nie widziało. Z drugiej strony to logiczne że nie pochwalisz się blogiem by nie rozpowszechniać swoich nisz.

Do wordpressa jest multum wtyczek, czy to liczniki odwiedzin, czy zegarki z aktualną godziną/data - wszystko zależy od kompozycji twojej strony.


RE: Blog- Wp - Dorotka99 - 23-08-2012 13:19

zeby uatrakcyjnic bloga dodaj do niego... treść ;D

bez tresci blog nie jest atrakcyjny


RE: Blog- Wp - Nikodemsky - 26-08-2012 15:12

Oryginalna treść, do każdego wpisu obrazek, treść virus scan plus ładny button download.

Dodatki typu zegarki, kalendarze itp. są według mnie zbędne.

Skórka Arras jest ładna sama w sobie z tego co widzę, więc lepiej nie przekombinowywać, po prostu musi być dużo treści z odpowiednimi tagami Smile


RE: Blog- Wp - Driver494 - 28-08-2012 08:21

Fanpage facebooka. Bardzo dobrze odbierają go potencialni pobieracze (50-500 fanów). Mi to bardzo poprawiło statystyki + z facebooka też są wejścia jak coś czasem skrobnę na tablicy.