Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 (/Temat-Poszukuje-osoby-z-Oryginalna-Gra-Call-of-Duty-2-5782)



Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 - Shooters123 - 22-04-2010 22:30

Witam!
Poszukuję osoby która posiada oryginalną grę Call of Duty 2 (nie mylić z Call of Duty Modern Warfare 2!!!!) chodzi o COD 2 z 2005 roku.
No ale do rzeczy, chodzi mi o kogoś kto ma grę lub klucz do gry (oryginalny nie jakiś z neta).
I jest gotów wymienić się kluczami do gier (oferuję klucz STEAM do gry Counter Strike 1.6 (nie wiem czy sprawny mam w pudełku nie chce mi się go rejestrować lub odzyskiwać z niego hasła) oraz klucz do Call of Duty 1.
Osoby zainteresowane wymianą na klucze proszę o kontakt na PW!



RE: Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 - rajmek126p - 22-04-2010 22:56

ziomek dawaj na cod4


RE: Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 - Magnus - 23-04-2010 10:00

Jak potrzebny Ci Cd-key aby grać przez internet to nie trzeba oryginała ... Wystarczy jakieś scrackowane serwery ja tak gram Smile ...


RE: Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 - Shooters123 - 23-04-2010 10:45

(23-04-2010 10:00)Magnus napisał(a):  Jak potrzebny Ci Cd-key aby grać przez internet to nie trzeba oryginała ... Wystarczy jakieś scrackowane serwery ja tak gram Smile ...

Sory ale crackowane serwery odpadają nie mam zamiaru grać z bandą dzieci neostrady bez ścian i innych wspomagaczach.


RE: Poszukuje osoby z Oryginalną Grą Call of Duty 2 - Elhi4rd - 23-04-2010 18:43

Klucz do Cs'a nie używany ? Rozumiem że mogę sobie pobrać po podaniu klucza, ze steama Smile ? Jeżeli tak, to raczej będę zainteresowany.