Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) (/Temat-Bid2Gifts-Nowy-sposob-na-zarabianie-i-zdobywanie-cennych-nagrod-57809)

Strony: 1 2 3


Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - kpk25 - 22-08-2012 23:11

Witam! Big Grin

Pragnę przedstawić wam nową stronkę, którą ostatnio znalazłem. A konkretnie bid2gifts.com.

Jest to całkowicie nowa metoda zdobywania pieniędzy, lub cennych nagród.
No więc polega to na tym, że rejestrujemy się a następnie po zalogowaniu wykonujemy różne oferty (głównie są to oferty wymagające podania numeru komórki i potwierdzenia pinu który przyjdzie po chwili sms'em, pobrania jakiejś aplikacji i zainstalowania, zagrania w jakąś grę online, bądź poprostu wypełnienia krótkiej darmowej ankiety). Big Grin Za każdą poprawnie wykonaną ofertę zdobywamy określoną ilość tak zwanych "Bidów". Z kolei te bidy wykorzystujemy na udział i licytowanie różnych aukcji (1 bid = 1 zalicytowana kwota w aukcji). Jest to coś w rodzaju allegro... Każda aukcja ma określoną ilość bidów, które muszą zostać postawione, aby się zakończyła i aby został wyłoniony zwycięzca. Daną aukcję wygrywa osoba, której bid jest najniższy i unikatowy (czyli podana kwota jest najmniejsza i równocześnie tylko jedna osoba podała tą kwotę).

Do wygrania są różne nagrody (kasa w $$ na alertpay'a, ipody, gry komputerowe, vouchery amazon.com itd...) Smile

Oczywiście kwoty które podajemy podczas licytacji są tylko po to aby wyłonić zwycięzcę! Nie musimy potem nic płacić! Te licytacje są całkowicie darmowe. Big Grin

Dodatkowo za każdą ofertę wykonaną przez naszego poleconego dostajemy 2 darmowe bidy Smile

Jak dla mnie jest to całkiem fajny i innowatorski sposób zarabiania i zdobywania cennych nagród. Big Grin

Firma wystartowała w tym miesiącu. Z tego co się dowiedziałem admin ma zamiar wprowadzić aukcje gdzię będzie można wygrać kase także na paypal'a (to dla tych co nie mają Alertpay'a) i wiele więcej różnych nagród rzeczowych (jak laptopy itp)... Big Grin

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to tutaj można się zapisać podemną:

[Obrazek: 103vfc5.jpg]

Link: http://www.bid2gifts.com/

Dodam, że ofert dla polski jest naprawdę sporo, ponieważ są 2 linki z których możemy wykonywać oferty. Big Grin Po rejestracji i zalogowaniu wchodzimy w zakładkę "Home" i tam zobaczymy:

[Obrazek: 4u6wi0.jpg]

Zapraszam do zapisów Big Grin


Dowód wypłaty (z dnia 23 sierpnia):

[Obrazek: 25pqtkk.jpg]

Wypłata doszła w kilka godzin od zakończenia aukcji, którą wygrałem. Big Grin


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - sebkas666 - 23-08-2012 07:37

Zobaczymy Big Grin


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - fryzjer - 23-08-2012 09:09

wypłacalni ?
Nie dałeś żadnego dowodu


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - tomazzi - 23-08-2012 09:33

(23-08-2012 07:43)haggard napisał(a):  Brak czystego linka.

nie dość, że brak czystego linku to brak postów na reflink, czysty link jest jedynym jaki może zamieścić


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - kpk25 - 23-08-2012 11:09

Sorka Big Grin Już poprawiłem na czysty link Smile

Firma dopiero co powstała kilka dni temu. Ja się dopiero wczoraj zarejestrowałem ale jak tylko wygram jakąś aukcję i dostanę kasę to wrzucę odrazu dowód Wink


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - Kurus - 23-08-2012 11:51

Startery chyba się mogą przydać....Smile


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - kpk25 - 23-08-2012 12:12

Jasne że tak Big Grin Zakupienie startera to najlepsza opcja na wykonywanie tych ofert wymagających potwierdzenia pinu, który wysyłają nam sms-em Smile


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - Qwik - 23-08-2012 13:05

To coś w rodzaju ppadownload i mega earn?


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - haggard - 23-08-2012 13:06

kpk25 o jaką firmę Ci chodzi? za bardzo się nie przyglądałem serwisowi, ale tam gdzieś był jedynie namiar email prywatny na jakiegoś typa.


RE: Bid2Gifts - Nowy sposób na zarabianie i zdobywanie cennych nagród :) - startchips - 23-08-2012 14:27

Użyłem stary starter i zarobiłem 15 bindów czy czegoś tam, jak wezmę nowy to okaże się czy wypłacą, bo niby od 20 2$ na Payza jest.