Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfMoney - nowy autosurf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SurfMoney - nowy autosurf (/Temat-SurfMoney-nowy-autosurf-57764)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 17-09-2012 14:15

Dodałem rotator bannerów. Dodajemy banner i banner będzie się wyświetlał na stronie.
100 odświeżeń bannera na stronie - 1 punkt.

[Obrazek: RJvP1.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 20-09-2012 15:15

Dodałem Twitter Share (publikacja tekstu (linków) na tablicy twittera).
Reklamatorzy: Dodają linki i przydzielają punkty w zamian otrzymują reklamę swoich linków na tablicach ludzi w twitterze
Zarabiający: Posiadając konto na twitterze klikają podziel się i udostępniają linki na swoich kontach w zamian otrzymując punkty.

[Obrazek: KSw4r.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 24-09-2012 19:00

Dodałem loterię punktową. Każdy może kupić los. Losowanie co tydzień. Pule zgarnia jeden użytkownik który jest wylosowany automatycznie przez system. Reszta traci punkty. Zapraszam

http://surfmoney.pl/loteria.php

[Obrazek: NrxEl.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - rafalszymanski - 24-09-2012 20:21

A nie myslales o tym czy jest to zgodne z polski prawem?


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 25-09-2012 16:28

(24-09-2012 20:21)rafalszymanski napisał(a):  A nie myslales o tym czy jest to zgodne z polski prawem?

Co? Loteria punktowa?


RE: SurfMoney - nowy autosurf - rafalszymanski - 25-09-2012 20:32

Tak. Czytalem o tym i niestety nie jest to zgodne z polski prawem, chyba ze masz napisany regulamin i pozwolenie celnej sluzby


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 12-10-2012 18:22

(25-09-2012 20:32)rafalszymanski napisał(a):  Tak. Czytalem o tym i niestety nie jest to zgodne z polski prawem, chyba ze masz napisany regulamin i pozwolenie celnej sluzby

Nie sądzę żeby to było niezgodne z prawem. To tylko wymiana punktów pomiędzy użytkownikami.


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 24-10-2012 12:44

Dodałem możliwość kupna punktów poprzez smsy o wartościach 1,23 3,69 7,38 oraz 11,07

[Obrazek: gY7ip.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 26-10-2012 09:51

Dodałem możliwość zmiany siebie jako poleconego dla kogoś innego.
[Obrazek: QxbGB.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 30-10-2012 09:54

Dodałem pobieranie plików. System ten polega na tym, że użytkownicy dodają linki do archiwum z plikiem i notatnikiem w którym jest hasło. My pobieramy ten plik otwieramy notatnik i wpisujemy hasło na stronie potwierdzając pobranie.
Użytkownik zlecający jest zadowolony gdyż zarobił na pobraniu pliku, a użytkownik wykonujący zarobił punkty.
[Obrazek: VIwxo.png]