Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfMoney - nowy autosurf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SurfMoney - nowy autosurf (/Temat-SurfMoney-nowy-autosurf-57764)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 23-08-2012 12:20

(23-08-2012 10:46)tomazzi napisał(a):  jednego nie rozumiem ...
jeśli strona ma być autosurf-em to podstawą jest takiej strony surf stron a tutaj jest raptem 1 seria kilku stron do oglądnięcia i surf na dany dzień się kończy - jak dla mnie w takiej opcji autosurf się mija z celem skoro nie ma możliwości surfowania tak jak to jest w przypadku autosurf, że jak włączysz to reklamy sobie krążą i zbierasz za to pkt

pomalutku, pomalutku, wszystko się zrobi ;p narazie pracuje nad wyglądem, mój kolega zrobił na photoshopie grafe i jeszcze musi poprawić jedną rzecz i dorobić logo i footer

potem zabiorę się za inne rzeczy


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 23-08-2012 13:03

wydaję mi się, że pierwsze powinno dopracować się rzeczy w serwisie np autosurf a później dorabiać dodatki czy poprawiać takie jak grafika, czy logo
logo do surfowania nie jest nikomu potrzebne, dla mnie zaczynacie pracę od dachu a nie od fundamentów a nigdy nie buduje się nic od dachu tylko prace zaczyna się od fundamentów


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 23-08-2012 22:10

(23-08-2012 13:03)tomazzi napisał(a):  wydaję mi się, że pierwsze powinno dopracować się rzeczy w serwisie np autosurf a później dorabiać dodatki czy poprawiać takie jak grafika, czy logo
logo do surfowania nie jest nikomu potrzebne, dla mnie zaczynacie pracę od dachu a nie od fundamentów a nigdy nie buduje się nic od dachu tylko prace zaczyna się od fundamentów

Ok. Surfowanie zrobione, można surfować 24/7
Punkty są dodawane zależnie od użytkowników.
Jeżeli punkty się skończą nie będzie stronek w autosurfie.

Edit: Zrobiłem panel wypłat i historię.
1000 punktów to 1 złoty. Tylko że u mnie za surf otrzymujemy punkty jak użytkownicy przydzielą.

[Obrazek: ySQCh.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 24-08-2012 11:29

fajnie, że surf został ustawiony na taką opcję jak powinien działać i wyglądać Smile


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 24-08-2012 11:47

chcąc zacząć surfowć pojawia się taki komunikat :

"SQL Error: Table 'u554590989_surf.surf' doesn't exist:"


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 24-08-2012 13:33

przydałaby się lepsza weryfikacja stron dodawanych do surf, gdyż któreś z nich są zawirusowane ....


[Obrazek: eb92437cd74971efm.jpg]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 24-08-2012 13:47

(24-08-2012 13:33)tomazzi napisał(a):  przydałaby się lepsza weryfikacja stron dodawanych do surf, gdyż któreś z nich są zawirusowane ....


[Obrazek: eb92437cd74971efm.jpg]

To moja strona na które jest wordpress. Nie wiem czemu ale na stronach me3.pl pokazuje wirusy. Dlatego za niedługo kupuję domenę .pl i serwer

Będę chciał dorobić jeszcze klikanie w bannery oraz system poleconych 5%


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 24-08-2012 13:56

widocznie coś musi być skoro pokazuje takie informacje, bez powodu nie są one pokazywane Smile
gdy strona nie zawiera żadnego wirusa to też google chrome nie pokazuje takich alertów


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 25-08-2012 22:25

Dodałem system poleconych (10% z poleconego)

[Obrazek: WTSQp.png]

100 punktów za rejestrację poleconego gdy mamy vip. Normalnie jest 50 punktów.


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 26-08-2012 12:49

Dodałem możliwość reklamy stron poprzez auto-surf (1 punkt - 1 wyświetlenie) oraz
unikal-surf (3 punkty - 1 unikalne wejście co 24 h)

Zarobek za autosurf z premium: 0,1 pkt, bez premium 0,05

Zarobek za unisurf z premium: 0,3 pkt, bez premium 0,15