Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SurfMoney - nowy autosurf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SurfMoney - nowy autosurf (/Temat-SurfMoney-nowy-autosurf-57764)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 22-08-2012 09:43

[Obrazek: SZdor.png]

Witam. Zapraszam na mojego nowego autosurfa. Na razie pracuje jeszcze nad nim. Za jakiś czas będzie można już wypłacać pieniądze oraz kupować punkty poprzez smsy. W przyszłości SurfMoney będzie przeniesiony na płatne serwery z domeną .pl

http://surfmoney.pl

Co posiada SurfMoney?
[Obrazek: surf.png]
Podstawową funkcją jest AutoSurf. Dodajemy stronę do autosurfu i otrzymujemy unikalne wyświetlenia, gdyż strony są oglądane raz na dzień.

[Obrazek: fb.png]
Oczywiście podstawą jest Facebook. Nigdzie nie może tego zabraknąć. Dzięki facebooku możemy promować swoje strony poprzez kliknięcia Lubie To

[Obrazek: ggl.png]
Nie może zabraknąć także Google. Dzięki temu nasza stroną będzie pozycjonowana poprzez kliknięcia +1.

[Obrazek: yt.png]
Jeżeli posiadasz filmiki na youtube i chcesz je rozreklamować/nabić wyświetlenia polecam dodać swój filmik do systemu youtube u mnie na stronie. Twój filmik będzie oglądany minimum przez 20 sekund.

[Obrazek: twitter.png]
Nie może zabraknąć także twittera. Utwórz konto na twitterze swojej strony i dodaj u nas. Użytkownicy będą obserwować twój portal.

[Obrazek: digg.png]
Nie wiele portali posiada digg. U mnie jest, postanowiłem dodać gdyż wiele ludzi interesowało się diggiem. Polecam promocję swojej strony poprzez digg.

[Obrazek: Speech-Bubble.png]
Zarobić punkty można także poprzez reklamy, w które można klikać raz dziennie. W przyszłości będzie więcej niż 1 reklama.

Za jakiś czas będzie możliwa opcja wymiany punktów na realne pieniądze przesyłane przelewem bankowym lub na paypal. Dlatego teraz już możecie dodawać swoje strony i zbierać punkty.

Tak jak wcześniej pisałem będzie możliwość wypłaty, kupna punktów poprzez sms, oraz będzie dodana opcja zarabiania na bannerach tak jak to jest na innych stronach.

Możliwość zakupu punktów na razie poprzez paypal, oraz kupna vipa który daje nam możliwość przydzielenia do 10 punktów dla strony.

Za każdego poleconego, który zarejestruje się z naszego linka otrzymujemy 50 pkt. Na start otrzymujemy 50 pkt. Na forum tutaj będę dodawał kupony promocyjne.

Jeżeli o czymś zapomniałem to pytać.

http://surfmoney.pl

http://youtu.be/J_8C2W_9Lp0


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 22-08-2012 09:59

surf też tego admina co i megasurf i cassurf ?


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 22-08-2012 10:00

(22-08-2012 09:59)tomazzi napisał(a):  surf też tego admina co i megasurf i cassurf ?

nie, sam robię swój

Oto pierwszy kupon na 50 pkt:
Your coupon code is: 9168-6516-5348-2150


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 22-08-2012 11:45

Dodałem czat na stronie, dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników

Edit. Dodałem także ranking na stronie.

[Obrazek: OHh8.png]


RE: SurfMoney - nowy autosurf - sebkas666 - 22-08-2012 13:04

się zobaczy ;D


Odp: SurfMoney - nowy autosurf - laterpl - 22-08-2012 14:04

PTP akceptuje ?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 22-08-2012 14:11

(22-08-2012 14:04)laterpl napisał(a):  PTP akceptuje ?

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2

Akceptuję wszystkie strony konkurencyjne. Pamiętajcie jednak, że te które będą blokować surf zostaną usunięte.


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 22-08-2012 14:26

zaakceptowanie to jedno, jeszcze żeby naliczało pkt z wyświetleń w surf ptp bo o to się głównie rozchodzi Smile
domyślam się jakie ptp ma na myśli przedmówca to od razu powiem, że ta strona nie blokuje nic Smile


RE: SurfMoney - nowy autosurf - dondoonsie - 23-08-2012 10:28

Zmieniłem wygląd strony. Jeszcze mój grafik dorobi logo i dolny panel ;p


RE: SurfMoney - nowy autosurf - tomazzi - 23-08-2012 10:46

jednego nie rozumiem ...
jeśli strona ma być autosurf-em to podstawą jest takiej strony surf stron a tutaj jest raptem 1 seria kilku stron do oglądnięcia i surf na dany dzień się kończy - jak dla mnie w takiej opcji autosurf się mija z celem skoro nie ma możliwości surfowania tak jak to jest w przypadku autosurf, że jak włączysz to reklamy sobie krążą i zbierasz za to pkt