Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 17-01-2013 12:47

(17-01-2013 11:27)duzypawel napisał(a):  dostałem wypłatę z kolejki na LR - nie pamiętam dokładnie ale zlecaną na pewno przed 15.10. coś ok 11-12 jak sądzę.

czyli jak widze trudniej wiaderko zlapac, ale za to rusza kolejka niewiem co lepsze


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 17-01-2013 13:17

no nie wiem , ja przynajmniej jedno wiaderko na dobę łapie ale tylko na stp , na inne procesy w tym roku ani razu nie trafiłem


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 17-01-2013 13:31

a na payze jak czesto sie trafia ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 17-01-2013 14:09

znajomi co jakiś czas widze trafiają , mi w tym roku się nie udało ani razu , jedynie nonstop na stp , nawet i wole na stp bo łatwo i szybko kase wypłacam na bieżąco Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 17-01-2013 16:36

panowie mam pytanie, kiedy będę wiedzial że trafilem na wiaderko i w jaki sposób będzie mi pisalo to? Proszę o pomoc..


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 17-01-2013 17:29

(08-01-2013 23:01)dexterjj napisał(a):  
(05-01-2013 14:44)Verb22 napisał(a):  Your Withdraw Request of $46 (+ $4 fee) to Payza account "nazwa e-maila" was added to the withdraw queue successfully!

Withdrawals are processed in the order they were submitted, please expect a delay for previous withdraw requests to be processed before yours.

Czy zlecilem coś na wiaderko bo sie nie znam? Zaznaczylem opcje przed wyplata tą z 50 $. Proszę o pomoc.
---------------------------------------------------------------

z tego co ja widze to moim zdaniem dodałeś do kolejki a nie do wiaderka , pisze tam "queue-kolejka" , a jak dodajesz do wiaderka to pisze "...was added to the withdraw bucket successfully!..." bucket-wiadro

już Ci kiedyś odpisałem , czytaj wyżej Big Grin
ma pisać ...was added to the withdraw bucket successfully!...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 17-01-2013 18:16

dex

a co mam zaznacząc pre-shift z 50 $ czy ten drugi?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 17-01-2013 20:21

ja z pre wszystko już wypłaciłem teraz lece z post , nie powinno być różnicy czy z tego wypłacasz czy z tego , nigdy nie miałem problemu że z jednego szło a z drugiego nie Smile tylko trzeba trafic Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 17-01-2013 22:20

drugi dzien mam na dashboard wygasle wszystkie 49 pozycji co jet nie realne gdyz dokupywalem paczki systematycznie gdy tylko dostawalem srodki z pozostalych paczek , ostatnie zakupuje praktycznie co dziennie , czy to jakis blad systemu ? mial ktos cos takiego ? nie probowalem nic wyplacac wiec raczej bana nie powinienem dostac za proby jakiegos nielegalnego sposobu na wiaderka , ma ktos jakies pomysly , napisalem ticket ale jeszcze nie dostalem odpowiedzi


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 17-01-2013 23:25

(17-01-2013 16:36)Verb22 napisał(a):  panowie mam pytanie, kiedy będę wiedzial że trafilem na wiaderko i w jaki sposób będzie mi pisalo to? Proszę o pomoc..

oo i właśnie trafiłem wiaderko więc wklejam ci dokładny tekst jaki pisze jeśli trafisz :

Cytat:Your Withdraw Request of $182.4 (+ $7,6 fee) to Solid Trust Pay account '.........' was added to the withdraw bucket successfully!

Withdrawals are processed in the order they were submitted, please expect a delay for previous withdraw requests to be processed before yours