Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 05-01-2013 12:55

nie...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 05-01-2013 13:09

Widze, ze na forum pojawil sie kolejny sprytny biznesmen Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 05-01-2013 14:44

Your Withdraw Request of $46 (+ $4 fee) to Payza account "nazwa e-maila" was added to the withdraw queue successfully!

Withdrawals are processed in the order they were submitted, please expect a delay for previous withdraw requests to be processed before yours.

Czy zlecilem coś na wiaderko bo sie nie znam? Zaznaczylem opcje przed wyplata tą z 50 $. Proszę o pomoc.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kubn2 - 05-01-2013 22:45

Tak czytam i czytam i nie wiem. Opłaca się w to wejść na chwilę obecną? Czy nie bo z tego co czytam wypłaty nie działają albo są masakrycznie opóźnione.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 05-01-2013 23:10

kubn2

Nie oplaca sie. To moje zdanie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 06-01-2013 00:09

zabawne - przed chwilą prosiłeś o pomoc a teraz sam doradzasz Smile

kubun2 - program działa, naliczenia działają ale opóźnienia w wypłatach rosną. Na trafienie wiaderka jest mniejsza szansa niż na spotkanie dziewicy na zjeździe absolwentów dziennikarstwa.

verb - tak udało Ci się trafić wiaderko.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 06-01-2013 12:08

Codziennie pojawia się jakiś pozytyw w programie i Profit-Clicking nigdzie się nie wybiera jak niektórzy sądzą że zniknie. Powoli ale jednak umiejscawiane są PC panele wiec wszystko zmierza w dobrym kierunku. kubn2 nie zaszkodzi zarejestrować się w programie uczyć się go i śledzić postępy. Zobaczysz jak to wygląda od środka sam ocenisz czy watro zainwestować i wtedy to zrobisz. Takie moje odczucieSmile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - aero2 - 06-01-2013 12:32

Mam takie pytanie, co można zrobić z tymi $10 na start?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 06-01-2013 12:37

Kupić jeden ad package ale najpierw zapoznać się z podstawowymi zasadami na czym polega program.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - koku123 - 06-01-2013 13:04

(06-01-2013 12:08)Paweu22 napisał(a):  Codziennie pojawia się jakiś pozytyw w programie i Profit-Clicking nigdzie się nie wybiera jak niektórzy sądzą że zniknie. Powoli ale jednak umiejscawiane są PC panele wiec wszystko zmierza w dobrym kierunku. kubn2 nie zaszkodzi zarejestrować się w programie uczyć się go i śledzić postępy. Zobaczysz jak to wygląda od środka sam ocenisz czy watro zainwestować i wtedy to zrobisz. Takie moje odczucieSmile

Moje odczucia są zgoła odmienne. Gdzie CODZIENNIE widzisz jakieś pozytywy ?
A ile zainwestowałeś że taki jesteś spokojny ?
Od połowy października czekam na trzy wypłaty. Z listopada oczekuje koło dziesięciu a o grudniu to szkoda wspominać.
Jestem totalnie zdegustowany PC. Pięknie to było w JBP