Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wiktor112233 - 01-01-2013 17:51

@up i co? kupił, zapłacił?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - teel - 01-01-2013 18:29

Zaoferował śmieszne pieniądze, więc nie wiem jak transakcja by się zakończyła.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kakaFP - 01-01-2013 18:37

Mam pytanie ... jak to jest z tymi wyplatami? dochodzi cos czy nic? bo zlecilem 6 grudnia 2012 i nadal nic.. wiem ze jest kolejka i tak dalej, ale nie wydaje mi sie zeby sie ona chociaz troche posuwala do przodu. Prosze o odpowiedz jesli ktos ma jakies swieze informacje na ten temat. Bede bardzo wdzieczny


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wiktor112233 - 01-01-2013 20:21

@kakaFP jak zleciłeś 6 grudnia 2012 roku to sobie dodaj do tego 2-3 miesiące chyba, że chcesz mieć szybko kase to spróbuj szczęścia i zleć na wiaderko


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 01-01-2013 20:33

ja zlecilem 15 listopada. I dalej czekam. Tragedia z tym pc


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - cocokx - 01-01-2013 20:36

Ja mam małe pytanko, tylko proszę bez wyzwisk. Czy to naprawdę jest tak, że nie inwestujemy nic (te 10$ i tak się odrobi), zarabiamy nie robiąc nic szczególnego i jeszcze nic nie tracimy? Jak dla mnie to wydaje się zbyt piękne, żeby było prawdziwe, ale jak widze po waszych komentarzach to rzeczywiście działa. Rzeczywiście tak jest, czy po prostu zbyt pozytywnie to widzę?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kleomenes - 01-01-2013 21:26

1. Inwestujemy,
2. Tak, nic nadzwyczajnego się nie robi,
3. Możemy stracić
4. Zbyt pozytywnie to widzisz
Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - cocokx - 01-01-2013 21:58

3 i 4 podpunktu wolałbym nie widzieć no ale cóż... smutny
Obecnie wykorzystałem to "ad package" (sory za wyrażenia) za 10$, ale zamierzam dołożyć jeszcze 1 za swoje 10$ żeby kasy szybciej przybywało. Obecnie oglądam te reklamy bo podobno można na zapas, także korzystam. Mógłbyś w skrócie powiedzieć jak można stracić, czego nie robić? Byłbym wdzięczny. Smile

A i jeszcze jedno pytanko. Na który serwis najlepiej wypłacać kasę?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 01-01-2013 22:09

Nie ma czegos takiego jak najlepszy procesor platniczy. Kazdy ma jakis swoj ulubiony z okreslonych powodow - ja np osobiscie wole STP bo po pierwsze wiaderka sa najczesciej na STP otwierane po drugie wzglednie tanie sa tam wyplaty na karte kredytowa i mi to odpowiada.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 01-01-2013 22:11

Takimi pytaniami spokojnie możesz dręczyć swojego sponsoraBig Grin