Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Born2bebroke - 08-09-2012 08:44

Nie rozumiem ludzi którzy się przejmują tymi pieniędzmi. Ja decydując się na wpłatę akceptowałem ryzyko związane z tym i teraz bez ciśnienia sprawdzam czy stronka działa czy nie. Najważniejsze żeby zrobili tak żeby wszystko działało, bo gdzie można tyle zarobić? Nawet AmberGold wymięka przy tym ^^ (swoją drogą jedna babka która wypowiadała się w telewizji powiedziała że myślała że wpłaca do AlpenGold ^^)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 08-09-2012 10:19

(08-09-2012 08:43)Meloman napisał(a):  seba12a, jest coś takiego jak subdomena na której nadal się za dużo nie zmienia, a prawidłowa strona jest przygotowywana na innej stronie. Jak skończą wszystko to podmienią strony i nagle wszystkie zakładki będą działać.
Tak na marginesie, to nie wiem czemu ty się tak spinasz i piszesz porażka, klapa etc. skoro tam ani grosza nie wpłaciłeś i chcesz zarobić miliony na swoich darmowych 10$...


Info z konferencji : Wszystko wystartuje za 2 godziny. Ciekawe ile w tym prawdy Smile
Ja mogę czekać nawet i 3 tygodnie dodatkowe ale żeby to wszystko działało i dało zarobić.


@@

Jak dowiadujemy się z newsów na razie będziemy mogli tylko zasilić nasze konto PC oraz kupować AD Packages.
Ciekawe..

strony nie robi sie na domenach tylko na edytorach a póxniej uploaduje na serwery a domeny to tylko przekierowują na odpowiedni serwer. Nie rozumiem tylko jak strone robi sie na stronie. Strone możesz przygotować w edytorze html, php itp.

Bo nie jestem głupim polaczkiem co daje kopać się w dupe za 10 darmowych smsów, kebbaba czy kupon do mcdonalda na 5zł. Co ty myslisz, że oni robią to charytatywnie ? Czerpią zyski i korzysci to ja również wymagam. Piszą, że daja 10$ a nie dają to chyba świadczy o nich że maja na WAS wyłożonego długiego penisa. Ale polaczek i tak będzie zadowlony i pucował dalej. Polaczek pojedzie swojego rodaka aby bronić jakiejś zagranicznej firmy, która kopie Polaków w dupe. Stwierdzam fakty ile razy było przesunięte. Sa takimi idiotami, że nie umieją ocenić ile prace będą trwały ?

Co do tych milionów to masz chyba jakies urojenia i wymyślasz sobie jakieś historię.

Polaczki pucować ! ! !


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 08-09-2012 21:12

Dalej nic nie dziala, nie wiem gdzie co i jak.. kupić.. porażka..wyplacam stamtąd kase jak najszybicej, i to wam poloecam tez.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - nitram - 10-09-2012 17:59

Jakby sie dało to pewnie już wszyscy by wpłacili wszystko ale sie nie da tego zrobić.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - killerw - 10-09-2012 18:26

dużą stracą na tych przeniesieniach strony a tak naprawdę to czy to było konieczne i tak dobrze chodziła a teraz to chodzi ale nic nie można zrobić Sad


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 10-09-2012 19:53

Boże, czy ty żyłeś w jaskini przez ostatnie tygodnie ?

Tyle newsów i gadania było dlaczego się przenoszą a ten dalej w kółko, po co to, na co to komu etc...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 11-09-2012 07:27

można juz kupowac Ad Packages, przynajmniej u mnie.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 11-09-2012 07:51

potwierdzam,, normalnie przez dashboarda mozna wejsc i kupowac Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 11-09-2012 08:06

Heh to u mnie jest coś nie tak bo jak klikam kup cokolwiek to nigdzie mnie nie przenosi Rolleyes tylko wyskakuje błąd 502 Bad Gatewayfacepalm


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 11-09-2012 12:59

A kiedy będzie można wypłacać?