Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 12-12-2012 00:07

1 040 Xxx @ 23:21


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 12-12-2012 12:22

odnoszę dziwne wrażenie, że o ile we wiaderka czasem można trafić i nawet dostać wypłatę w ciągu kilku dni, tak wypłaty z 'kolejki' raczej nie postępują do przodu. Bynajmniej moja wypłata na ego z 10.10 nadal wisi ;]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 12-12-2012 12:39

no ego to nonstop wisiało najdłużej ze wszystkich innych procesorów … mojego sponsora wisi od 2.10.2012

podliczenie zbiorcze w okolicach 600xxx


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 14-12-2012 12:27

Pojawiają się panele i nawet trochę wypełnione. Tylko ciekawe czy nie zniknąSmile Zawsze to jakiś pozytywny akcent.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 16-12-2012 11:28

Jako, że ominęła ta informacja to forum to pragnę poinformować, że PC zaczęło banować za wszelkie boty i programiki do wypłat Tongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 16-12-2012 20:07

Tak więc wszyscy Ci którzy u Ciebie poprosili o polowanie na wiaderka zostaną zbanowani Big Grin

Ciekawe posunięcie PC, żeby w końcu zabrać się za tych botterów.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 16-12-2012 20:10

Czy ja wiem, raczej tylko garstka ode mnie ma "blocked" wypłaty itd.
No chyba, że siedzą cicho Xpokerface
Kto ich tam wie

Tak czy siak, mogę napisać do supportu, że używali wielu kart czy coś.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - bodek7654 - 16-12-2012 21:36

czyli zostanie polowanie na wiaderka typu szczescie, a fux


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 16-12-2012 23:44

ja tez korzystalem na pocztaku z pomocy bluesa, mam wlasnego bota i kazde wiaderko upolowane automatycznie i nie mam bana, inna kwestia ze nie probowalem na chama wyplat czesciej niz co 24 godziny i nie odpalam bota zeby chodzil na okraglo, tylko w godzinach w ktorych zazwyczaj otwieraja sie wiadra - jesli juz uzywac botow to swiadomie i z glowa


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - 3xtrim - 17-12-2012 11:34

Upoluje ktoś dla mnie wiadro za procenty?