Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - 3xtrim - 07-12-2012 11:22

#up
dzięki.

Ma ktoś screena jak wygląda wiadro? Jest to tej samej zakładce -> My wallet, tak?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 07-12-2012 11:38

wiadro nie ma wyglądu hehe po prostu jak zlecasz wyplate i pojawi ci się komunikat
"...We have reached our daily limit for this processor in the new withdrawal system. You may try again using a different Payment Processor, or you can still withdraw your funds using the older, slower withdrawal system. What would you like to do?..."
to znaczy ze nie trafiles do wiadra , tylko przy tym komunikacie nie wybieraj drugiej opcji bo wtedy wyplate zleci ci w stary system- oczekiwanie około 2 miesięcy


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 07-12-2012 11:52

A skąd wiesz że na "stary"??? Skoro cały system jest nowy to może nie będzie tak źle. Zniknęły dni oczekiwania a to chyba dobry znak i podkreślane jest że nie ma konkretnego limitu teraz. Obyś nie miał racji. Trzeba być dobrej myśliTongue


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - UmCyK - 07-12-2012 11:57

jak trafisz w wiadro to 48h

A jak wybierzesz tą 2 opcje to czekasz 2 miechy


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 07-12-2012 12:03

bo jest przecież tam napisane "...older, slower withdrawal system..." i nadal wyplacaja stare wyplaty z opóźnieniem nawet ponad dwa miesiące wiec klikając tam stajesz do tej kolejki gdzie jest ogromne opóźnienie , przykładowo z STP stare wypłaty dopiero lecą z dnia 18.10.2012 … a dni zniknęły bo co z tego ze pisalo 10dni... albo później 40dni wprowadzili jak i tak niektóre wyplaty były powyżej 50-60dni i pisali ze wypłaty przez stary system mogą trwać "...dwa miesiące a nawet dłużej..." Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 07-12-2012 12:52

Ale można chyba zlecać wypłaty na ten sam procesor kilka zanim poprzednia dojdzie. Na STP np mam dwie w kolejce wiec przy regularnych wypłatach w moim przypadku przy kilkudziesięciu pozycjach będzie w miarę dobrym rozwiązaniem jeśli dobrze myślę.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 07-12-2012 12:58

no jeśli masz zapas kasy do wyplat żeby codziennie wyplacac max$ to tak , tak samo ja mam na PM i LR wypłaty zlecone po 250 w starym systemie , i codziennie zlecam te 50$ przez nowy system


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 07-12-2012 13:09

Wiec przy regularnym wypłacaniu teraz, za 40 kilka dni będą regularnie dochodzić. Jak na razie problemu nie ma bynajmniej dla mnie i nie tylko bo nie zarabiam kilkuset $ dziennie. Mimo wszytko jestem optymistą i dobrze że PC w ogóle istnieje. I nie mam zamiaru znęcać się sam nad sobą siedząc po 18h przy komputerze i czekać na wiadro.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - 3xtrim - 07-12-2012 13:27

Orientuje się ktoś może z jakiego dnia poszła ostatnia wypłata na LR?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - GrzesiX - 07-12-2012 14:13

Mam pytanie do osób, którym udało się wypłacić za pomocą 'wiaderka'.
Po przejściu do zakładki My Wallet, wciskamy Withdraw przy wybranym przez nas procesorze.
Wybieramy linie:

Pre-Profit Shift Funds: You have $xxx, max you can withdraw is $50
Podajemy stawkę (max 50$). Wciskamy Withdraw Funds. Komunikat ,,Are you sure..." zatwierdzamy przyciskiem OK.

Pytanie brzmi: po wykonaniu tych czynności, pojawia się jeszcze jakiś komunikat, który trzeba zatwierdzić, czy procedura kończy się na przycisku OK i wtedy nasza stawka trafia do wiaderka? (uwzględniamy tylko sytuację 'wygraną')