Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 01-09-2012 08:06

(01-09-2012 07:58)duzypawel napisał(a):  
(31-08-2012 20:25)seba12a napisał(a):  Ciekawi mnie ile osob po restarcie straciło a ile zarobiło Big Grin

nie wiem co masz na myśli mówiąc ile osób zarobiło na restarcie? jak Ty to sobie wyobrażasz? że zabiorą Ci 2 pozycję a oddadzą 100 $? no przecież restarty robią wtedy gdy system jest niewypłacalny. nie sądzisz, że gdyby ludzie natychmiastowo na tym zarabiali i mogli wypłacić pieniążki to byłoby to trochę nielogiczne?

dostajesz matryce za które pewnego pięknego dnia dostaniesz kasę, ciut więcej niż straciłeś triplerowych pozycji na restarcie.

z tego co czytałem to jedni dostają mniej a inni więcej tych matryc. Kolejna sprawa jak by był status tych matryc, że np 0,05$ dziennie dostajesz a tak to tylko puste słowa. Kiedyś dostaniesz więcej Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 05-09-2012 16:50

Zauważyliście, że coś oszukują z ty zegarem ? Wczoraj patrzyłem, że dziś o 0:00 będzie start, patrzę dziś 1h 6h do końca. Czy mi się tylko wydaje ? Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - killerw - 05-09-2012 18:08

Pewnie jeszcze coś wyszło nie tak i pewnie cofnęli zegar Smile ale mam nadzieję jak ruszy to wszystko będzie cacy i nalicza to wszystko z ostatnich dni Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - startchips - 05-09-2012 20:29

Jak mam wykorzystać te 10$, co dostałem jako bonus, za JBP a za kilka dni powstało ProfitClicking, co mam zrobić, aby zaliczało itd. ? Bo jak na razie to w jaką kol wiek zakładkę wejdę to nic się nie dzieje.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Fractal - 05-09-2012 20:56

Póki co czekaj, na obecną chwilę nikt nie jest w stanie powiedzieć jak będzie wyglądało kupno pozycji (także z Twoich darmowych $10) zanim strona nie ruszy. Jeszcze 1 dzień. Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 06-09-2012 07:08

Mam pytanie. Jak wpłace z Payzy to mogę wypłacić na LR ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 06-09-2012 07:15

wcześniej tak było można zrobić a teraz to ciężko powiedzieć jak będzie Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - investor2012 - 06-09-2012 09:49

jak ruszy to się wszystkiego dowiemy..........


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 06-09-2012 10:36

Teraz znowu ponad 2 dni na zegarze Big Grin, trochę z tym jeszcze zejdzie....


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - nitram - 06-09-2012 12:51

A czy ktoś wpadł na pomysł że ten zegar będzie się przesuwać w nieskończoność ? Już mnie nic nie zdziwi jak tak będzie i nie odzyskamy naszych pozycji, matryc, ani pieniędzy. Dobrze że po restarcie nic nie dopłacałem, oczywiście nadal trzymam kciuki żeby w końcu program ruszył ale z dnia na dzień jest to coraz bardziej wątpliwe.