Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 21-11-2012 21:56

Wczoraj miałem doliczone 29$, dzisiaj coś koło 55$. Teraz trzeba trochę poreinwestuję, póki w miarę daleko do next restartu i może jeszcze wyjdę z tego wszystkiego na plus Tongue

Edit: ej też nie możecie wejść do dashboard przez tę j...banę reklamę, która ani nie chce wejść ani nie da się zamknąć?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-11-2012 10:11

(21-11-2012 18:16)Blues napisał(a):  Ruszyło już naliczanie za 08 - 20.11 Huh
Tak więc dostaniecie SOOOOOOOOOOOOOOOOOOON

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

a no jest i naliczenie Smile teraz po restarcie szybko leci naliczonko hehe


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - player_sct - 22-11-2012 11:22

fakt naliczneie za zalegle dni dotarlo... ladny bonusik wpadl na konto ponad 300$ Smile teraz reinwestowac czy wyplacac oto jest pytanie Smile Chyba zrobie pol na pol i wilk bedzie syty i owca cala


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-11-2012 11:32

(22-11-2012 11:22)player_sct napisał(a):  fakt naliczneie za zalegle dni dotarlo... ladny bonusik wpadl na konto ponad 300$ Smile teraz reinwestowac czy wyplacac oto jest pytanie Smile Chyba zrobie pol na pol i wilk bedzie syty i owca cala

ja tez 50%/50% bo zobaczyłem ze po tym restarcie niby zostało sporo ad packów ale około 120sztuk konczy się w ciągu najbliższych 5dni ;/ tylko jak te 50% wyplacic jak wszystkie procesory zajęte a wyplat 48h nie widać hehe


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 22-11-2012 11:37

Ad Packów ludzie, Ad Packów... Panele to co innego Xpokerface

Idea Huh Nowy depozycik zrobiony i paczuszki kupione Idea Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 22-11-2012 11:40

(22-11-2012 11:37)Blues napisał(a):  Ad Packów ludzie, Ad Packów... Panele to co innego Xpokerface

Idea Huh Nowy depozycik zrobiony i paczuszki kupione Idea Huh

hehe już poprawiłem Big Grin siedziałem na BB właśnie i dlatego pomyliło mi się z panelami Big Grin


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 22-11-2012 12:41

(21-11-2012 18:16)Blues napisał(a):  Ruszyło już naliczanie za 08 - 20.11 Huh
Tak więc dostaniecie SOOOOOOOOOOOOOOOOOOON

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

powinno być Ci teraz łyso bo naliczenie 2-20.11 odbyło się 'bardzo soon' Wink

ale żeby nie było za różowo to wypłaty z 10.10 nadal stoją... ;]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kniciu - 22-11-2012 13:21

Dziwne....
Kupiłem 3 pozycje po restarcie 20.11,
naliczanie było od 8-20.11,
a te 3 pozycje już niby zarobiły $2.20 każda UndecidedUndecided
ciekawe czy to odkręcą czy już będę tą kasę w plecy.
Na drugim koncie mam dokładnie to samo.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dawidekch - 22-11-2012 13:46

(22-11-2012 13:21)kniciu napisał(a):  Kupiłem 3 pozycje po restarcie 20.11,
naliczanie było od 8-20.11,
a te 3 pozycje już niby zarobiły $2.20 każda UndecidedUndecided
ciekawe czy to odkręcą czy już będę tą kasę w plecy.

W plecy raczej nie będziesz. Każdy AD PACK ma dojść do 15$ w określonym czasie. Jeśli dobrze Ci kasę za to policzyło to nie ma co się martwić.
Ogólnie mają jakiś błąd w naliczaniu.
Kupiłem 24 pozycje 16.11 i każda już zarobiła 1.5$
Kupiłem jedną pozycję 20.11 i też zarobiła 1.5$.

Więc trzeba czekać i pilnować ogólny stan kota i pozycji.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 22-11-2012 14:00

nie rozumiem Waszego problemu Smile no chyba, że bardzo zależało Wam na 3% do końca listopada i WPŁACILIŚCIE NOWE ŚRODKI do PC? Jeśli tak i uważacie, że ta promocja jest dla Was ważna to piszcie do supportu.