Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-11-2012 10:58

Ale czy na serio jest możliwe żeby zjadło nam, również mi 100% pozycji???


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 20-11-2012 10:59

(20-11-2012 10:58)Paweu22 napisał(a):  Ale czy na serio jest możliwe żeby zjadło nam, również mi 100% pozycji???
Oczywiście, że tak. Jeżeli miałeś < 100 Ad Packów to jak najbardziej Jerk


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-11-2012 11:08

Coś mi się wierzyć nie chce, ale jeśli tak to dla mnie 21 grudnia nastąpił dziś. The end...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 20-11-2012 11:18

Radziłbym uwierzyć Huh
Jeżeli nie chcesz / nie masz już co wpłacić to pozostaje czekać na Panele. (kilka tygodni)
Ale wtedy zasadniczo też by się przydały nowe środki na Akceleratory Lol


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-11-2012 11:31

W takim razie ponad 70 pozycji poszło sie j**. Dzieki już nie musisz mnie dobijać. Dobrze że przed profitshift nie reinwestowałem i odłożyłem ponad 200$. a może to pomyłkaTongue w Zakładce profitshift center nie ma aktualnych danych.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 20-11-2012 11:34

ja tego właśnie spodziewałem się po tym restarcie - mocno redukuje pozycje i przy okazji restartu uruchamiają panele. To przecież dodatkowy powód do wpłacenia nowych środków do programu Smile Wejdą więc nowe środki od starych userów - na panele i nowe środki od nowych userów - bo to przecież 'najlepszy moment na inwestycję' w ad packi.

ale z okrojeniem 100% ad packów to mnie jednak troszkę zaskoczyli Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 20-11-2012 11:36

Mi zabrali 45 % kapitału, powiem wam coś: piszcie do nich tickety, narzekajcie na wszystko, a was potraktują łagodnie. Ja pisałem wkurzony o wypłatyodrazu doszla, pisalem żeby mi nie brali więej niz 50 % i nie zabrali, to działa chłopcy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Paweu22 - 20-11-2012 11:41

To chyba nie dla mnie już. Jak polecać coś co od kilku tygodni (w ciągu ostatnich dni w ogole) nie działa tak jak trzeba a teraz zabiera wszystko do zera. Dosłownie do zera.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - PlastPL - 20-11-2012 11:59

Czemu dalej okłamujecie ludzi, że otrzymają matryce/panele już od pół roku nie są one przyznawane?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 20-11-2012 12:06

Chyba im się w głowach pomieszało wszystko zabrali... dosłownie jedną pozycję mi zostawili z przed restartu ich uprzejmość nie ma granicSmile ciekawe skąd taki gest u nichHuh Teraz tylko odzyskać co się włożyło i koniec zabawy, tylko żeby odzyskać to muszę wpłacić na nowo żeby zarobićfacepalm ha system doskonały w swoim działaniu