Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 01-11-2012 19:55

Kolejne potwierdzenie wypłaty na Payze z dnia 01.10.2012


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 02-11-2012 06:12

Można już kupować Panele: http://www.profitclicking.com/dashboard/pcpanels/buy
A za kilka dni będzie można zacząć kupować akceleratory i zacznie się proces przyznawania zaległych Paneli.

W Profilu: http://www.profitclicking.com/dashboard/profile możecie dodać swój numer telefonu aby otrzymywać powiadomienia SMS, gdy nadejdzie naliczenie.

Leci połączone naliczanie za 31.10-2.11

----------------------------------------------

Udało mi się zweryfikować numer z Plusa:

Phone Number: 48wasznumer
SMS address: [email protected]

Jak komuś się uda ta sztuka z Orange to niech się podzieli sposobem, ja już wypróbowałem tyle kombinacji, że mam dość ^_^

Jakoś szczególnie ma się co łudzić na inne sieci, gdyż musi być obsługiwana usługa Email na SMS. W każdym bądź razie możecie sobie wpisać w SMS address swój email to chociaż tam będziecie mieć powiadomienie Dołączona grafika


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 02-11-2012 08:55

A nalicza komuś pieniądze w ostatnich dniach? bo u mnie od dwóch dni bez zmian a reklamy oglądam, choć już mam ponad 120 reklam w zapasie, bo nie zabiera mi każdego dnia wymaganych trzech, tylko wszystko idzie jako dodatkowe co obejrzę.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 02-11-2012 09:28

post wyżej kolega napisał że leci zbiorcze naliczenie za kilka dni Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - stiff - 02-11-2012 09:37

(02-11-2012 08:55)ochlapus napisał(a):  A nalicza komuś pieniądze w ostatnich dniach? bo u mnie od dwóch dni bez zmian a reklamy oglądam, choć już mam ponad 120 reklam w zapasie, bo nie zabiera mi każdego dnia wymaganych trzech, tylko wszystko idzie jako dodatkowe co obejrzę.

Mi dzisiaj rano, ładnie naliczyło za zaległe dni.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 02-11-2012 09:58

oni teraz będą naliczać zawsze już zbiorowo, zapomnijmy o codziennym naliczaniu, ale dobre i to przynajmniej kasa jest


a druga sprawa, dla nich te oglądanie reklam to idealna sprawa, bo konta które są niekatywne nie muszą być naliczane tylko te co mają oglądnięte 3 reklamy dziennie.

Wcześniej naliczało 2 mln użytkownikom, teraz pomyślcie sami jak ta liczba spadła


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 02-11-2012 10:19

(02-11-2012 06:12)Blues napisał(a):  ----------------------------------------------

Phone Number: 48wasznumer
SMS address: [email protected]

Jak komuś się uda ta sztuka z Orange to niech się podzieli sposobem, ja już wypróbowałem tyle kombinacji, że mam dość ^_^

a dostałeś potwierdzający kod na tel ?? bo mi nic nie przychodzi

co do orange na pc wyswietlila mi się podpowiedz [email protected]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 02-11-2012 16:30

Tylko, że ta podpowiedź i tak nie jest nic warta, bo jak już mówiłem próbowałem dużo rzeczy Tongue

Multibox orax smsy z Internetu aktywne. Tak czy inaczej mam już inny sposób, który działa na wszystkie sieci Wink

POWIADOMIENIA SMS W KAŻDEJ SIECI

PC:
Phone Number: obojętnie może być np. 000000000
Country: Poland / obojętnie
SMS address: [email protected]

GMAIL:
W kalendarzu Google dodajecie swój numer telefonu by otrzymywać powiadomienia SMS
W Gmailu, tworzycie nową etykietę i nazywacie ją 'Naliczanie PC'.
W Gmailu, tworzycie filtr i w polu DO podajecie adres [email protected] .
I w zastosuj etykietę wybieracie "Naliczanie PC"
W dokumentach Google tworzycie nowy Skrypt (pusty projekt).

Zaznaczacie wszystko co znajduje się w edytorze i wklejacie poniższy fragment
Kod:
function sendText() {
     var label = GmailApp.getUserLabelByName('Naliczanie PC');
     var threads = label.getThreads();
     var now = new Date().getTime();
     for(i in threads){
     CalendarApp.createEvent('Naliczanie PC - '+threads[0].getFirstMessageSubject(),
                             new Date(now+60000),
                             new Date(now+60000)).addSmsReminder(0);
     }
     label.removeFromThreads(threads);
}

Zapisujecie.
Klikacie ikonkę "Uruchom" i autoryzujecie dostęp dla skryptu.
Klikacie ponownie w ikonkę "Uruchom"
Klikacie w ikonkę z zegarkiem a później w "Add new trigger"
Pokażą się 4 listy, powinno być zaznaczone odpowiendnio:
- sendText
- Time-driven
- Minutes-timer
- Every minute (lub co ile tam minut chcecie, żeby sprawdzał)
Klikamy "Zapisz"


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 02-11-2012 20:41

ok ale pytałem czy masz potwierdzony nr kom nie pytam o powiadomienia , bo to inna sprawa czy dostales kod potwierdzający ??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 02-11-2012 20:50

(02-11-2012 20:41)dexterjj napisał(a):  ok ale pytałem czy masz potwierdzony nr kom nie pytam o powiadomienia , bo to inna sprawa czy dostales kod potwierdzający ??

Tak, na Plusie normalnie potwierdziłem. (Otrzymałem kodzik SMSem)