Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 29-08-2012 11:36

Chyba nie masz pojęcia jaką odpowiedzialność ponoszą i o jakie tu pieniądze chłopie chodzi !

To nie jest jakaś głupia baza danych czy tam zakładeczki, to nie jest przenoszenie bazy danych jakiegoś małego forum czy czegoś ...


A prawda, coś zaczyna się pojawiać, aż miło Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 29-08-2012 11:47

Jak zacznie chulać i będzie można inwestowac proszę o informację. Pozdrawiam.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 29-08-2012 12:15

(29-08-2012 11:36)Meloman napisał(a):  Chyba nie masz pojęcia jaką odpowiedzialność ponoszą i o jakie tu pieniądze chłopie chodzi !

To nie jest jakaś głupia baza danych czy tam zakładeczki, to nie jest przenoszenie bazy danych jakiegoś małego forum czy czegoś ...


A prawda, coś zaczyna się pojawiać, aż miło Smile

Dzieciaki i tak wiedzą lepiej Xpokerface .

mam nadzieje że w połowie września zacznie hulać już ładnie i nie uraczą nas żadnym restartem.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - reklamatorxx - 29-08-2012 13:04

(29-08-2012 12:15)Ruska34 napisał(a):  
(29-08-2012 11:36)Meloman napisał(a):  Chyba nie masz pojęcia jaką odpowiedzialność ponoszą i o jakie tu pieniądze chłopie chodzi !

To nie jest jakaś głupia baza danych czy tam zakładeczki, to nie jest przenoszenie bazy danych jakiegoś małego forum czy czegoś ...


A prawda, coś zaczyna się pojawiać, aż miło Smile

Dzieciaki i tak wiedzą lepiej Xpokerface .

mam nadzieje że w połowie września zacznie hulać już ładnie i nie uraczą nas żadnym restartem.

ja natomiast spodziewam sie że restart przyjdzie szybciej niż sie spodziewamy, myśle że naliczenia do jakich dojdzie i ilość pieniedzy jaka sie znajdzie na kontach, zachęci do dużej ilości wypłat. Mam też nadzieje ze sie myle Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Ruska34 - 29-08-2012 14:24

Myśle że niektórzy zreinwestują wszystko a wypłacą grosze. Ja uczynie 50%/50% zobaczymy co dalej z tego wyjdzie Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 30-08-2012 08:38

może ktoś podać daty kilku ostatnich restartów ? I wytłumaczyć co dzieje się z kasą po restarcie bo słyszałem o jakis matrycach ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ZyskujOnline - 30-08-2012 13:39

proszę o usunięcie postu


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ZyskujOnline - 30-08-2012 13:48

(29-08-2012 12:15)Ruska34 napisał(a):  
(29-08-2012 11:36)Meloman napisał(a):  Chyba nie masz pojęcia jaką odpowiedzialność ponoszą i o jakie tu pieniądze chłopie chodzi !

To nie jest jakaś głupia baza danych czy tam zakładeczki, to nie jest przenoszenie bazy danych jakiegoś małego forum czy czegoś ...


A prawda, coś zaczyna się pojawiać, aż miło Smile

Dzieciaki i tak wiedzą lepiej Xpokerface .

Widzę Ruska34, że jak zwykle wszystko wiesz najlepiej, włącznie z moim wiekiem i doświadczeniem w branży IT


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 30-08-2012 21:39

Ale akurat Ruska34, miał tu racje nasz jakże wielki panie inwestorze Smile


P.S Na stronie widnieje zegar, a na zegarze czas odlicza do wystartowania wszystkiego, zobaczymy czy serio się wyrobią.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Filipus - 30-08-2012 21:44

No ale nie ma co narzekać, widać że pracują.