Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xPietrek - 03-10-2012 08:16

(03-10-2012 08:05)ochlapus napisał(a):  co z pozycjami które mają status restart converted. Dobiją one do 15$?. W ogóle skąd one są, bo nie znalazłem nigdzie informacji, ale może ktoś wie coś więcej.

Są to pozycje, które objął restart (jeszcze w JBP). Nie dobiją one 15$, ale powinny się z nich za jakiś czas utworzyć matryce (zazwyczaj 4 pozycje = 1 matryca), które po wypełnieniu dadzą Ci 60$. Jest to jednak baaardzo mozolny proces, choć może polepszą go teraz w PC.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 03-10-2012 08:32

Dobre pytanie, ja przed drugim restartem miałem 173 pozycje a po tylko 69, ale ja to spisałem już na straty. Jak jeszcze było JBP to pisałem do nich o to i odpisali że jeszcze niektórzy z pierwszego restartu nie dostali matryc, ale mają usunąć to opóźnienie, no ale nie zdążyli... a teraz mamy PC i nikt na ten temat się nie wypowiada.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 03-10-2012 08:43

Ciekawe, w żadnym restarcie nie brałem udziału. Jestem nowym użytkownikiem, trochę ponad miesiąc przed zmianą na PC założyłem konto. No chyba że przy przejściu z JBP na PC był restart, ale nic mi o tym nie wiadomo.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 04-10-2012 16:56

Cytat:Ciekawe, w żadnym restarcie nie brałem udziału. Jestem nowym użytkownikiem, trochę ponad miesiąc przed zmianą na PC założyłem konto. No chyba że przy przejściu z JBP na PC był restart, ale nic mi o tym nie wiadomo.


Pewnie nic o tym nie wiesz dlatego że restart nie obejmuje najnowszych użytkowników.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - ochlapus - 05-10-2012 08:06

Wszystko już wyjaśnioneWink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - seba12a - 05-10-2012 12:01

porażka jak do tej pory nie naliczają mi depozyty za darmowe 10$ więc nawet nie inwestuje normalnej kasy


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 05-10-2012 12:11

1) Ostatnie naliczenie było wczoraj za 30.09 ( słyszę już głosy, że za 1.10 leci) Także nadrabiają zaległości nawet nie najgorzej ^_^
2) Może reklam nie oglądałeś Wink

Skrót z rozmowy konferencyjnej:
Wszystko jest w dobrych rękach, prace posuwają się do przodu.
Sukcesywnie będą dodawane nowe źródła dochodu do PC.
W przyszłosci możliwe nawet, że będziemy otrzymywać więcej niż 2% dziennie.
Na pierwszy ogień chcą przywrócic to wszystko co było w JBP: bannery, strony dla refów, inne narzędzia.
System paneli jest już w końcowej fazie rozwoju, został ulepszony dzięki radom ekspertów od matryc.
Gdy system Paneli zacznie juz działać będziecie bardzo zadowoleni z jego wyglądu itd.
Viral Profit List pomoże budować sieć poleconych w PC i innych programach.
Użytkownicy PC będą zadowoleni z nowych produktów i usług, które będą dostępne w programie.
Frederick życzy nam sukcesów i dostatniej przyszłości Smile



----

Trochę nowinek z konferencji:

Ci z was, którzy czekają na dodanie strony do TE powinni ją usunąć i dodać ponownie. Powinna zostać od razu umiejscowiona. Tak twierdzi support i u mnie to zadziałało.

Użytkownicy, którzy mają negatywny stan konta nie muszą kontaktować się z supportem. Zespół IT jest świadomy problem i zostanie on naprawiony.

Naliczanie % działa, wliczając w to stare pozycje z JBP. Codzienne zarobki zostają szybko nadganiane, przewidujemy, że za kilka dni opóźnienia zostaną całkowicie zniwelowane. Powodem, dla którego naliczenia są opóźnione jest to, że gdy zespół IT pracuje nad stroną, skrypt musi zostać zatrzymany.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 05-10-2012 20:03

Potwierdzam. Za 1.10 odsetki naliczone Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 06-10-2012 10:02

Mi już naliczyło za 2.10, stronka nareszcie staje na nogi Huh


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Meloman - 06-10-2012 12:47

Potwierdzam, naliczenia jak i wypłaty są Smile) !

Dziękować że strona wstała na nogi Idea