Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 27-09-2012 11:45

Blues

Mi dziś dodało, 20 $ a mam 107 pozycji. Nie jest źle.


Re: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 28-09-2012 00:43

Mozna juz ogladac reklamy na zapas.
Czyli jednego dnia ogladasz ich 135 a potem przez 45 dni nie musisz juz ogladac a naliczenia sie beda pojawiac ^_^

Sent from my Galaxy S Plus using Tapatalk 2


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 28-09-2012 09:45

potwierdzam wyplate na STP Smile w moim przypadku trwała 8 dni Smile pewnie tak długo czekałem bo zleciłem tyle ile wynosi limit Smile na Payze mam jeszcze jako oczekującą jak narazie
I co dziwne nie dostałem potwierdzenia na meila ani z PC ani z STP


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 28-09-2012 09:49

(28-09-2012 09:45)dexterjj napisał(a):  potwierdzam wyplate na STP Smile w moim przypadku trwała 8 dni Smile pewnie tak długo czekałem bo zleciłem tyle ile wynosi limit Smile na Payze mam jeszcze jako oczekującą jak narazie
I co dziwne nie dostałem potwierdzenia na meila ani z PC ani z STP

to i może ja nie długo otrzymam Big Grin czekam 6 dni właśnie na stp i też zleciłem max wypłatę :)bo na tą chwilę brak jeszcze przelewu od nich na koncie
co do powiadamiania z stp o przelewie e-mail to zauważyłem ostatnio, że nie przy każdym otrzymanym przelewie jest wiadomość i nie wiem od czego to jest zależne, że raz jest e-mail a raz go nie ma


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Verb22 - 28-09-2012 12:17

a mi jbp nie nalicza dalej starych pozycji, wczoraj tylko coś ruszylo, dzisiaj dalej nic.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 28-09-2012 12:40

(28-09-2012 12:17)Verb22 napisał(a):  a mi jbp nie nalicza dalej starych pozycji, wczoraj tylko coś ruszylo, dzisiaj dalej nic.

nie tylko ty masz ten problem u mnie jest to samo
nie przyzwyczaiłeś się w jbp do takich "cyrków" ? przecież to dalej jbp tylko pod nową nazwą i pod nowym image, więc jak dla mnie nie powinno cię już nic dziwić jeśli "przeżyłeś" "cyrki" pod nazwą jbp


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - djmurek - 30-09-2012 22:19

Czy reklamowaliscie juz swoja strone w PC? Ja przydzielilem 500 kredytow na reklame mojej strony, caly czas pisze waiting i jest 0 views... A pisali w ostatnim updacie ze juz dziala Sad


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 30-09-2012 22:44

(30-09-2012 22:19)djmurek napisał(a):  Czy reklamowaliscie juz swoja strone w PC? Ja przydzielilem 500 kredytow na reklame mojej strony, caly czas pisze waiting i jest 0 views... A pisali w ostatnim updacie ze juz dziala Sad

dodanie przez ciebie działa bo to nie działało
status wainting masz dlatego, że ktoś musi ręcznie zaakceptować, gdy zostanie zaakceptowane to zmieni ci się status z wainting na active i wtedy i views będzie się zmieniało


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dexterjj - 30-09-2012 22:47

ja mam 3 aktywne reklamy swoich stron i na jednej mam 1879wyswietlen i dwie niedawno dodane po około 100


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 30-09-2012 22:48

A tak swoją drogą chciałby ktoś kupić te wyświetlenia strony ? Sprzedam taniej niż PC, bo i tak mi nie potrzebne Big Grin