Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 25-09-2012 11:28

(25-09-2012 11:19)Verb22 napisał(a):  Mi dziś nabiło 5 $ a mam 100 pozycji. Gratulacje JBP..oby tak dalej..

kupiłeś 100 pozycji w PC? jeśli dostałeś za pt-nd 5$ to wynika, że kupiłeś raczej 10 niż 100 Smile na razie naliczają tylko te nowe pozycje. za stare mają naliczyć ale nie spodziewałbym sie, że dadzą wszystko na raz Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Lontek - 25-09-2012 12:40

Też dostałem wiadomość na maila, że wypłata idzie, w dodatku coś tam mi w końcu za stare pozycje naliczają ( może z 2dniowym opóźnieniem ale zawsze Big Grin) Może coś jednak będzie z tego profitclicking Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 25-09-2012 12:45

(25-09-2012 11:28)duzypawel napisał(a):  
(25-09-2012 11:19)Verb22 napisał(a):  Mi dziś nabiło 5 $ a mam 100 pozycji. Gratulacje JBP..oby tak dalej..

na razie naliczają tylko te nowe pozycje. za stare mają naliczyć ale nie spodziewałbym sie, że dadzą wszystko na raz Smile

mnie nie naliczają ani za nowe ani za stare ...
w jbp były kpiny z tym wszystkim, w nowej odsłonie pokazują jeszcze większe kpiny - już mam dość serdecznie ich pokazów bo to nie jest już ani śmieszne tylko nudne
o tyle dobrze, że nie wściekam się, że to z moich zainwestowanych środków w pozycjach urządzają sobie kpiny, ale jeśli tak będą traktować inwestorów to w końcu każdy wyprowadzi swoje środki, nowi nie będą inwestować i pożegnamy ich bez żalu


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - aron124 - 25-09-2012 13:06

Dzisiaj nie mogę sie zalogować na PC, piszę że zły login lub hasło, na maila mi nic nie przyszło a hasło na 100% wpisuje dobrze. Co jest? Też tak macie?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - tomazzi - 25-09-2012 13:14

(25-09-2012 13:06)aron124 napisał(a):  Dzisiaj nie mogę sie zalogować na PC, piszę że zły login lub hasło, na maila mi nic nie przyszło a hasło na 100% wpisuje dobrze. Co jest? Też tak macie?

ja loguję się bez problemu
może caps masz włączony ?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Fractal - 25-09-2012 13:15

Czasem tak się dzieje, po prostu musisz poczekać jeśli wcześniej logowałeś się bez problemów. Widocznie znowu coś "psują".


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 25-09-2012 13:17

mi nie naliczało nic od piątku włącznie i dopiero dzisiaj otrzymałem jakieś grosze, rzekomo za pt, sb i nd ale tylko za nowe pozycje. Za stare pozycje które zliczają od tygodnia (a miało to zająć 24 h) nadal ani widu ani słychu.


Re: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 25-09-2012 14:22

Ja tam mam naliczenie za stare pozycje za 21,22,23.
Jeżeli oglądaliście reklamy w odpowiednim przedziale czasowym to oznacza, ze bug dalej szaleje Wink
Sent from my Galaxy S Plus using Tapatalk 2


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 25-09-2012 17:16

Naliczają - z opóźnieniem ale to zawsze jakiś postęp.Ja drugi raz dostałem 2,05$.Tylko dlaczego tak mało ??


Re: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Blues - 25-09-2012 17:18

Pewnie to naliczanie za weeknd za stare pozycje a to oznacza tylko 0.5%

Sent from my Galaxy S Plus using Tapatalk 2