Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Pozdro - 18-06-2013 12:46

Przeniosłem się już na ad click xpress ale kasy dalej nie widać...


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 18-06-2013 13:26

No i fajnie, zrobiłem migrację i mam 0 na koncie. Jaki cudem w ogóle ten szajs nie jest w dziale SCAM i jeszcze ma swój osobny dział w Inwestowaniu?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - jaryczok - 19-06-2013 20:51

Przeniosłem sie dziś do ad click xpress a tu:
Cytat:The Basic System is offering "Advertising-Only" Ad Packages, at this time. Basic Ad Packages do not pay any type of affiliate sales or referral commissions.

A to oznacza tyle że po prostu nas okradli z całej kasy na pc basic

No chyba że wpłacimy świeżą kasę da acx i wtedy sobie możemy zasilić konto 10% z walletu basicaSex

Do scamu z tym!!!


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - paolo10 - 19-06-2013 21:35

Dobra przenieśli mi 670$ z PC i co mogę z nimi zrobić? Wypłacić domyślam się że nie mam szans, ale chociaż te adpacki mogę kupić czy też nie?


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 20-06-2013 06:27

no właśnie nie możesz kupić ad packów - tylko traffic, czyli coś co nie przyniesie Ci dochodów jedynie umożliwia zamieszczenie reklamy swojej strony ;]


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Pozdro - 11-07-2013 00:58

na PC basic ballance pojawiło mi sie 900$ ale co z tego jak moge kupić za to tylko "advertising".


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - kicek234 - 17-07-2013 20:11

wypłacają oni wogóle coś komuś??


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 20-07-2013 12:47

Ja na pc basic mam na paru kontach po 1000$ i na jednym 11 000$
XD
Wpłacam żeby coś odzyskać


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - duzypawel - 22-07-2013 07:38

(20-07-2013 12:47)dondoonsie napisał(a):  Ja na pc basic mam na paru kontach po 1000$ i na jednym 11 000$
XD
Wpłacam żeby coś odzyskać

dzięki Twojej postawie program podziała trochę dłużej Smile


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - dondoonsie - 08-08-2013 12:54

No ja sobie wpłacam jakieś drobniaki, reinwestuje z basica 2$ na pakiet
używam kasy z basica też do reklam swoich stron, w końcu kiedyś wytracę tą kasę ;D
oby program trzymał jak najdłużej

bo większości hyipów to

one scam after another