Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP (/Temat-ProfitClicking-ProfitClicking-com-nowa-odslona-JBP-57760)



RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - wanda x88 - 01-06-2013 10:14

That's right, the original, so-called
"Basic System" of Profit Clicking
is in trouble, and Frederick Mann has
declared himself available to help us!

In a few days, we'll know much more,
but the one most important thing for
Profit Clicking is to have the competency
in place to run the system properly.

As Frederick said in his first meeting
with top executives of Profit Clicking,

"The basic compensation of Profit
Clicking is indeed indefinitely sustainable
as originally designed; however, if not
properly managed, the financial system
can get into trouble quickly, and all
deals are off."


i wszystko jasne przeciez


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - xx-xv - 01-06-2013 23:33

No i co oni znowu wymyślili. Nie dość że wycofali mi z kolejek wypłaty to jeszcze zapomnieli dodać te pieniądze do tych na wallet. Ale żeby było śmieszniej to te pieniądze które były na wallet usuneli w efekcie końcowym stan mojego konta zamiast kilku setek wynosi 4,64$.Rolleyes


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - piotruss96 - 02-06-2013 14:02

i jak płaci jeszcze? kiedys za czasów JBp płacili i było to dośc dobre czasy jak jeszcze siedziałem w inwestycjach


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - pawel27271 - 02-06-2013 20:06

czy oni faktycznie robią jakieś zmiany czy tylko nas tak uspakajają a PC już na dnie, szkoda mi tylko tych co władowali w to oszczędności swojego życia. Angry


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - piotruss96 - 02-06-2013 22:24

jak wpakowalem w to jak jeszcze bylo JBP wtedy na prawde mozna bylo zarobic po zmianie na PC odpuscilem sobie i wyplacilem cala swoja kase bo juz mi to sie nie podobalo
jednak stare JBP to byla potega jak teraz czytam o roznych podobnych programach


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - RWX45 - 03-06-2013 12:46

Odpuście sobie PC, już dawno się "zescamił", szkoda na to czasu Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Quamca - 06-06-2013 13:58

(02-06-2013 20:06)pawel27271 napisał(a):  czy oni faktycznie robią jakieś zmiany czy tylko nas tak uspakajają a PC już na dnie, szkoda mi tylko tych co władowali w to oszczędności swojego życia. Angry

powiedz mi co za idiota pakuje wszystkie pieniądze w jedną inwestycję? jak chce się inwestować, to trzeba mieć jakąś wiedzę na ten temat, nie w co ale jak!

zaczynając inwestować poznałem 3 zasady i pojęcie dywersyfikacji. a to są tylko podstawy.


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - jaryczok - 16-06-2013 21:19

Po ostatnim restarcie zabrali mi wszystkie adpaki i kase z walleta i zostawili 2 dolce na pocieszenieLol a dzisiaj patrzę a tu wrócili mi kase na ad package ballance 244$Big Grin
z innego forum wyczytałem że ma być kolejna migracja lol obczajcie to http://dev.adclickxpress.com/
Kto wie może jeszcze coś z tego będzie


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - Pozdro - 17-06-2013 10:52

a masz konto basic czy premium? bo mi na basic nic nie zwrócili. Ja też mam nadzieje że po kolejnej zmianie nazwy uda mi się odzyskać kasę Wink


RE: ProfitClicking - ProfitClicking.com, nowa odsłona JBP - jaryczok - 17-06-2013 11:56

Basic, bo premium nie tykam